Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van valami használható oktatóa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valami használható oktatóanyag az online/internetes ismerkedéssel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Eddig már több előadáson is voltam. De mindegyik nagyon silány minőségű volt. Tehát ilyen Csábítás Akadémiás, Nicholas Viktoros egész napos előadások is csak arról szóltak, hogy egyrészt, ugye mutattak egy kamu női profilt amit ők hoztak létre és egy fiatal és viszonylag csinos nő fényképeivel, és arra érdekezett több ezer levél, és elment azzal 2-3 óra, hogy fikázták a férfiakat, hogy milyen szar üzeneteket írtak, hogy milyen sablonosak, buták, bókolnak, magyarázkodnak, kvalifikálják magukat, szarok a képeik stb. Tehát a végére már szarrá oltotta a neten ismerkedő férfiakat és az ők által küldött üzeneteket, de azt egy szóval sem, mondta hogy akkor mit is kéne írni? Mi az amivel kitűnhetsz a tömegből?


Az előadás másik fele meg arról szólt, hogy egy régi évekkel ezelőtti beszélgetését egy 30-as, gyerekes nővel kielemezte... hogy, most kezeltem a nőnek a shit tesztjét ezzel a mondattal, most alfa voltam, most domináns voltam, most bedobtam egy horgot amit a nő bekapott, és stb. végül megszerezte a nőnek a facebook elérhetőségét. Na bumm. Szerintem 5000 beszélgetésből/próbálkozásból kiválasztott 1-et és abba belemagyarázott mindent, hogy ha így kell ezt csinálni.


Semmit nem tudtam tanulni egy ilyen előadásból. Ismer valaki olyan oktatót/oktatóanyagot, ahol nem ezen a szinten vannak, hogy más férfiakat fikáznak és kielemeznek egy beszélgetést (ami ÁLLÍTÓLAG sikerült), hanem részletesebben kitérnek a dolgokra, hogy na ezt hogyan is kéne jól csinálni?


2017. nov. 5. 18:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Namost.

Nincs olyan, hogy "ez a TUTI módszer". Látod, akik ezt hirdetik, is erőltetettek, és egyetlenegy szotira húzzák rá a sémájukat.

Úgyhogy ne hidd hogy neked majd elmondja valaki, mint egy receptet, hogy mit tegyél, és tuti a siker.


Inkább olvass a témában, főleg pszichológiai vonatkozásban, sokkal többet ér. Inkább angolul van anyag, de az töméntelenül:

[link]

2017. nov. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

Van persze, de segítek, spórolok neked egy csomó pénzt:


A) Legyél nő! --> Triviális megoldás.


B) Ha férfi vagy... és igen, itt jön a nehéz rész.

Először is az mindenképpen dicséretre méltó, hogy annyira szeretnél javítani magadon, hogy megalázod magadat azzal, hogy ilyen sarlatán férgek hülyítését is bepróbálod. Ez mondjuk nagyfokú kétségbeesettséget is sugall.


Én nem fogok neked hazudni. Egy társkeresőn semmi esélyed nincs, ha nem nézel ki jól.

Egyszerű tény, hogy még a bányarémeknek is sokat írnak a férfiak. Ők napi 10 üzenet helyett 1-2-t kapnak, de az még mindig sokkal több mint amennyi válasz te kapsz, nem jó külsejű férfiként. Szóval ennyi a trükk. Ha eredményes akarsz lenni, vannak módszerek rá, én most jófej leszek leírók ide néhány trükköt.

Photoshop! Arcodon rengeteget tudsz változtatni és a testedet is röhögve meg tudod vele csinálni. Az alap kép legyen valami trópusi ország benyomását keltő téma, ott bérelj valami drága nyugati autót egy napra. Utána feszíts sokat a kocsi előtt, hogy látszanak a pálmafák is. Esetleg néhány 5*-os szálloda előtt is feszíthetsz. Külsődet meg digitálisan feljavítod.


Erre már fognak reagálni a nők, de így sem fognak elárasztani, arra ne számíts. Egy high end külselyű férfi is töredék annyi sikert könyvel el mint egy high end nő egy társkeresőn. De így már lesznek érdeklődök legalább. Utána élőben nehéz folytatni egy ekkora kamu után, de ha van egy kis eszed akkor kivágod magadat valahogy.


A másik opció, hogy élőben próbálkozol, de nagy vonalakban itt is hasonló a helyzet nyilván, csak itt nincs felesleges kamu. Viszont a nő sincs annyira elkényelmesedve mint otthon a kényelmes kis foteljében.

2017. nov. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem elég elolvasni pár itteni kérdés alatt a válaszokat, és ami normálisan megfogalmazott, meg amit a többség egyöntetűen kimond, érdemes megfogadni. Esetleg a visszajelzésekből sokat levehet az ember, nem árt próbálkozni mindenfélével. Én azért szoktam írni, mikor valami fullba tolja a kretént, hogy "ez most komoly?", vagy valahogy jelzem, hogy nagyon-nagyon elcseszett dolog, az, amit művel... Nem vagyok hű, de rigolyás, de komolyan, mikor a másik egyszerűen egy ostoba, lusta tetű, akkor komolyan vakarom a fejem, hogy hogyan közöljem vele normálisan, hogy talán nem ártott volna azt kibszott leírást elolvasni, vagy nem úgy írni nekem, mint valami buta lakásos prostinak...
2017. nov. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

RSD Jeffy - Execute the program


RSD Todd - 3 Girls A Day


Ezek állítólag elég jók (ha tudsz angolul).


Ahhoz viszont külön gratulálok, hogy Nikivikinek pénzt adtál ki egy előadásáért. :D Remélem, a puafesztes Jimminek már nem akarsz fizetni.

2017. nov. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!