Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van egyre több beképzelt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van egyre több beképzelt öntelt nő a neten?

Figyelt kérdés
Egyre több az olyan nő akik kinézetre finoman szólva átlagosak semmi mell, semmi fenék, afféle deszkák:DD Arcra is csúnyák, mégis az egekbe vannak az elvárásaik. Más is ezt tapasztalja?

2017. nov. 7. 17:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ezt te csak most vetted észre?
2017. nov. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Mert így is annyi pötsöt kapnak amennyit akarnak. :)
2017. nov. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Bárkinek lehetnek bármilyen elvárásai. Az nem jelenti azt, hogy meg is kapja, amit akar.
2017. nov. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
74%
Milyen elvárások? Mert azért nem hiszem, hogy el kellene bújnom az alakomtól függetlenül (amúgy köszönöm, az is most már rendben van eléggé a folyamatos edzéstől) azért, mert elvárom, hogy a másik ne legyen egy neveletlen, ostoba suttyó. Lehet, hogy átlagos csaj vagyok így is, de úgy gondolom, amiért nap, mint nap teszek én is, azt joggal várom el, és nem az én bajom, ha valakinek, aki alulteljesít, ez csípi a szemét. Volt, aki nálam is kiakadt, hogy milyen jogon várom el az intelligens beszélgetést és a tiszteletet, mikor a luxusprostikkal is úgy beszél az ember, ahogy akar... Már megbocsássatok, de van pofátok külsőhöz kötni a tiszteletet? Mert akkor elég szar világot élünk.
2017. nov. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
6%
Nem csak a neten, mindenhol. De én szeretem az ilyen nőket, nagyon vadak tudnak lenne jó velük a szex, persze csak azokkal akik tényleg ilyenek és nem csak megjátsszák.
2017. nov. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Igazából a külső nem függ össze azzal, hogy ki mennyire öntelt, lehet egy ronda nő is beképzelt, meg egy szép is önbizalomhiányos.

Inkább ez azzal függhet össze, hogy mennyire kelendőek, mennyien hajtottak már rá, na meg ami valakinek szép, az lehet hogy másnak nem jön be annyira. Így akire állandóan hajtanak a srácok, akár csak mert sok ismerőse van, akkor egekben lesz az egója, elvégre azt a megerősítést kapja, hogy kelendő.

2017. nov. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
60%
Nem, velem kedvesek általában a nők.
2017. nov. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Én csaka zt látom, hogy flegmáznak mindenött, azzal nincs bajom ha egy jó nő teszi ezt, mert valahol megértem, de ha egy tök átlagos teszi ezt, azt nagyon gáz szerintem. A kövérek is elég önteltek, komolyan nem értem, a röfiknek áll a világ vagy mi?
2017. nov. 7. 18:31
 9/15 anonim ***** válasza:
Mert náluk van az összes 3,14na? :D S, mert ha akkora 3,14csájuk is van, mint egy kétajtós szekrény, akkor is lesz, aki szúrni akarja őket.
2017. nov. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
82%
Ilyen bodyshaminges, belsőre kb rothadó fäsz inkább meg se szólaljon. Szerintem okkal flegmák veled, már ne is haragudj.:D Én jó(nak mondott) nőként is kiállok mások mellett az ilyen nyomorékokkal szemben.
2017. nov. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!