Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mitől van az, hogy nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől van az, hogy nagyon szeretnék már barátnőt meg a szexet is ki szeretném próbálni valakivel akit szeretek de ha csajozni kellene akkor félek?

Figyelt kérdés

Már 20 is elmúltam de ez még mindig ilyen álomszerű a számomra. Csúnya nem vagyok és alacsony sem, kövér sem de valamiért mégis nagyon "félek" a lányoktól. Hiszem, hogy ha kicsit bátrabb lennék előbb-utóbb sikerülne azonban mégsem merek így pedig tudom, hogy semmi sem lesz.

Ez azt jelenti, hogy csak nem akarom annyira ha nem is teszek érte? Ennyire gyáva egy srác mint én nincs még egy...



2017. nov. 7. 19:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Muszáj lesz megemberelned magad. Oda mész egy lányhoz, mi a legrosszabb ami történhet? Gyilkoni nem lehet tekintett, úgyhogy maximum kiröhög, de ez sem valószínű. Ha elutasít finoman akkor meg veszed a lapot, és tovább állsz, nézel mást. Majd jön olyan, aki meglát benned valamit, és jól el tudtok beszélgetni.
2017. nov. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
37%
maximum kiröhög, és a barátaival szívat pár hónapig élőben és közösségi oldalakon
2017. nov. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!