Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek, hogyan szólítsam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek, hogyan szólítsam meg, hogyan kerülhetnék közelebb hozzá?

Figyelt kérdés

Nagyon megtetszett az egyik csoporttársam az egyetemen, Igazából nem nagyon ismerem, eddig nem sokat beszélgettünk, de nagyon szimpatikus, és szívesen megismerném, de nem tudom, hogy ezt, hogyan tehetném.


Teljesen más barati körében vagyunk és néhány előadáson szoktunk összefutni, illetve néha a buszon szoktunk talalkozni.


Az nagyon gáz lenne, ha egyszer amikor összefutunk elmondanám neki, hogy nagyon szimpi és szívesen megismerném, plusz elhívnám valahova?


(Szerintem lehet, hogy neki is tetszem, mert párszor már szemeztünk és volt, hogy rám is mosolygott.)


Csak ilyen téren nem igazán vagyok tapasztalt, eddig még csak egy kapcsolatom volt ami egy barátságból alakult ki, most pedig több mint 1,5 éve senkim sincs, mivel nem is igazán tetszett eddig senki, ő viszont most nagyon és szeretnék közelebb kerülni hozzá, rég éreztem ilyet egy idegen nő iránt, az is boldoggá tesz ha látom. :)


Épp ezért nem akarom elszúrni.



2017. nov. 10. 10:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Hívd meg egy kávéra.
2017. nov. 10. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
#1 Erre gondoltam én is, de mi van ha nem szereti a kavét? Meg ez a legnagyobb sablon szöveg. Ugyanakkor arra jó, hogy kb. valaki tudtára vadjuk, hogy megismernénk.
2017. nov. 10. 10:47
 3/7 anonim ***** válasza:
71%

-Szia! Nemtom hol láttalak, és tök szívsen megismernélek, van kedved inni egy kávét?

-Szia! Nem szeretem a kávét, bocsi, szia.



-Szia! Nemtom hol láttalak, és tök szívsen megismernélek, van kedved inni egy kávét?

-Szia! Nem szeretem a kávét, teához mit szólsz?


Melyiket tartod valószínűbbnek? :D

2017. nov. 10. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igaz, ha ő is benne lenne úgy is van alternatíva. :) Tehát ez se rossz kérdés. Mindenesetre még végiggondolom. Esetleg megpróbálok tőle elkérni valamilyen jegyzetet, most úgy is lesz olyan előadás amire nem tudok bemenni. Az is adhatna egy alapot, csak az is furán jöhet ki, mert mint mondtam nem igazán szoktunk dumálni, de átgondolom melyik a legjobb.
2017. nov. 10. 11:12
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez a beszéd, csak ne húzd! :D
2017. nov. 10. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nem tervezem, jövő héten meg szeretném ejteni, de még ideges vagyok. Sokáig viszont nem akarok várni, mert folyton ezen agyalok, ennyire talán még senki nem tetszett.

A szememben ő a legszebb nő. :)

2017. nov. 10. 11:22
 7/7 anonim ***** válasza:

"ennyire talán még senki nem tetszett.

A szememben ő a legszebb nő"


akkor már bukott ügy.. mert túl nagy nyomást helyezel magadra, hogy ennek sikerülni KELL. és magad felé helyezed őt...

és ha még ezt érezteted is vele akkor vagy csak játszani fog veled vagy pedig egyáltalán nem leszel érdekes és izgalmas számára..


úgy menj oda hozzá hogy ha nemet mond akkor sem történik semmi, akkor sincs gáz, van más lehetőséged is, vannak más lányok is. lazán!

ne az legyen benned hogy ezt a csajt most KÖTELEZŐ megszerezni hanem az hogy jól akarod magadat érezni vele..


amúgy igen, kávé meghívás meg ilyesmi működhet, vagy közös buli.

jegyzet az nem. mi van ha csúnyán ír? meg az más... akkor nem Ő érdekel téged hanem csak az óra anyaga amit elkérhettél volna bárkitől, bárki mástól.

ha tényleg akarszz valamit akkor közös programot szervezz vele, ne csak a jegyzetét nyúld le. a jegyzet lenyúlása az olyan túl általános dolog szerintem..

2017. nov. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!