Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A pasik miért paráznak azon,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik miért paráznak azon, hogy a csúnya arcuk miatt sikertelenek a nőknél, mikor a magasság és vézna/dagadt testalkat sokkal kizáróbb tényező?

Figyelt kérdés
Vagy a pasik túlnyomó többségének semmi problémája az alkatával és nem is alacsony, csupán a ronda arc választja el őket, hogy megkaparintsák álmaik hercegnőjét. Rengeteg magas, de kifejezetten előnytelen arcú srácot ismerek, akinek így is csinos/szép barátnője van, míg a helyes, de alacsony férfi ismerőseim kb. 70-80%-ának nincs is barátnője/jelenleg is szűz vagy kompromisszumkapcsolatban él. Magam is tapasztaltam, hogy az arc csak sokadlagos szempont a nők szemében, hiszen kifejezetten helyes vagyok, de alacsony és vékony alkatom miatt (170 cm) sosem volt még, aki vonzódjon hozzám. De lehet megcáfolni kedves hölgyek és elárulni, hogy nektek sorrendben mik a legfontosabb a férfi külsejében.

2017. nov. 11. 21:41
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
87%
Aludj egy nagyot, jót fog tenni.
2017. nov. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
94%

A legfontosabb a nőknek hogy a pasi magasabb legyen náluk, ez az alapvetés, ennek teljesülnie kell.


Minden más ezután jön, de egyébként a 2.-3. helyen az arc van.


Ne izgulj, magas de csúnya pasiként se könnyű csajozni.


Tudom, mert én ilyen pasi vagyok.


Igaz kényszerkapcsolat nem kell.

2017. nov. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
50%
Ja, van benne valami. De azért arcra se legyen túl csúnya :P
2017. nov. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 Lazy Lover ***** válasza:
5%
nem éppen gyakran látok magas ronda férfiakat jó csajokkal meg melákokat is jó csajokkal
2017. nov. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
58%

Az a baj, hogy ezek tök jó sztorik - pasiknak.


De nőknek? "Lehetsz csinos, okos, akkor is csak egy dagadt/vézna/akármilyen pasid lehet."


Amivel nem lenne baj, viszont annak a dagadt/vézna pasinak nagyon fontos, hogy jó bőr legyél.

2017. nov. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
#5 nekem sose volt fontos hogy egy lány fullos legyen. Nálam egy jó személyiség mindent honorál. Engem sose érdekelt a külső. Nem is azt nézem. Hanem a testbeszédét, kisugárzását, stb. Talán az egyetlen amit megnézek egy lány külsején az a szeme.
2017. nov. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
68%

az életkort is betehetnéd akkor a parák közé.

mert mondjuk magas vagy,izmos a tested,jóképű vagy,anyagilag is jól állsz...de bizony 40 éves kiadásban.

akkor csinálhatsz te akármit,a 20on éves csajok fele jónapottal,vagy rosszabb esetben csókolommal fog köszönni,akárhogy nyomod is neki a laza vakert.

2017. nov. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Aki magas, de ronda arcú és vézna, azzal mi a helyzet?
2017. nov. 11. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
#8 vagyok, nem a híres magasvékony. Tudom, ki ő, de nem én.
2017. nov. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Rajtam semmi se tetszik a nőknek!f
2017. nov. 11. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!