Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hiába változtattam a hozzáállá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hiába változtattam a hozzáállásomon, továbbra sem kedvelnek a lányok. Mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés
21 éves srác vagyok, egyetemre járok. Gimiben sosem volt barátnőm mert mindig az volt a baj hogy féltem tőlük, nem mertem nyitni feléjük. Egyetemen lett néhány lány barátom úgymond (nem közeliek, de jóban vagyok velük), meg haverokkal átbeszéltük a dolgokat, és rájöttem hogy ők is emberek, lehet velük kommunikálni és nyitni feléjük, szóval változtattam a hozzáállásomon, nyitottabb vagyok feléjük, köszönök nekik, mosolygok rájuk, nem is vagyok annyira feszült mint korábban. Mégsem jön össze semmilyen beszélgetés, és ami a legrosszabb, hogy a kiszemelt lánnyal hiába kerülök egy légtérbe, még mindig nem sikerül elindítani semmilyen beszélgetést, pedig már nem görcsölök rá, de egyszerűen továbbra sem megy, nem tudok nyitni felé. Tanácstalan vagyok, mert valami hiányzik. Tudom hogy ha meg sem próbálom nyilván semmi esélyem, míg ha tudnék vele beszélni akkor legalább egy minimális lenne, de valami nincs meg. Igen félek hogy valaki "elrabolja" őt előlem mert töketlenkedek, de sajnos nem tudom hol a hiba, mert a hozzáállásomon már változtattam (és nem csak elméletileg, mert szoktam beszélni más lányokkal, humorizálni, suliról, stb., régen soha semennyit nem beszéltem velük). Viszont úgy néz ki ez egy kapcsolathoz kevés, de én már nem tudok honnan előásni tartalékokat. Tudtok segíteni, hol a hiba, miben kéne változtatnom még, hogyan nyithatnék?

2017. nov. 13. 21:07
 1/6 anonim ***** válasza:
22%
Nyugi, engem pl. vadidegen emberek is utálnak. Okuk nincs rá, az indok annyi "csak". Jó lenne már elaludni örökkè.
2017. nov. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%

Megkaptuk a mai pozitív lelki fröccsöt Edgártól.

Így nehéz megmondani hol a hiba. Illetve ott hogy nem mész oda értelemszerűen. Mi akadályoz? Nem találsz alkalmas pillanatot?

Ha más lányokkal megy a kapcsolatteremtés akkor csak egy kicsit kéne még bátorodni. Jó úton haladsz csak az a baj hogy amennyire ebből ki tudtam venni eddig lábak nélkül indultál a maratonon most meg mankóval.

Persze rengeteget fejlődtél de ahhoz valószínűleg még idő és tapasztalás kell hogy olyan lányhoz is legyen merszed odamenni aki tetszik. Legalábbis így ennyiből nekem úgy tűnik. Viszont ezt is könnyebben megtudnátok talán a barátaiddal fogalmazni hogy mi az a valami ami még mindig "útban van".

2017. nov. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha csak a kiszemelt lánnyal nem tudsz elkezdeni beszélgetni,akkor rágörcsölsz a dologra. Esetleg attól félsz,hogy elutasítana,vagy egyáltalán nem tudod,hogy hogyan kezdj hozzá? Élőben nem megy a beszélgetés,na de vajon írásban menne? 30/N
2017. nov. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
74%
Már elkezdtél változtatni és látod is az eredményét. 20 évnyi berögzült szociális gátlást nem lehet fél-egy év alatt megváltoztatni. Legyél türelmesebb magadhoz, jól csinálod, csak így tovább, ne keseredj el. Még azoknak is vannak kudarc élményeik, akik jók a csajozásban. Csak ne ijedj meg az első kudarc után. Ez nem akadály, hanem egy feladat, amit meg tudsz oldani. Jól mondták a haverok, a nők is emberek. Járj egy kicsit többet társaságba, nem feltétlenül csajozási célból. Be fogod vonzani a lehetőséget. És ha van lehetőség, akkor élj vele, de ne tett erre fel az egész életed. Ne láss bele többet, mint ami. Nincs veszíteni valód. Ne haragudj magadra, ha nem mindig tudsz úgy viselkedni, ahogy te azt elvárod magadtól. Szeretnéd, hogy a lányok észrevegyenek? Akkor fókuszálj az erősségeidre, ahelyett, hogy mindig a hibáidat tolnád az előtérbe, mert ha te ezen gondolkodsz, akkor mások felé is ezt közvetíted.
2017. nov. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

Írj rá.

“Szia, régóta szeretnék veled beszélni valamiről, mert nem hagy nyugodni valami veled kapcsolatban, nincs kedved meginni velem egy pofa sört/egy kávét? Ha nincs, semmi baj...akkor roh/\djál ketté te ku€&€@“

(akkor roh/\djál ketté te ku€&€@“<——ezt nem muszáj odaírni).

2017. nov. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Engem 21 évesen nemcsak a lányok nem kedveltek. Mostanra annyi változott, hogy legalább a lányok kedvelnek. Mármint azok, akiket szeretnék, hogy kedveljenek.
2022. máj. 1. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!