Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 163 vagy az alatti csajok!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

163 vagy az alatti csajok! Van köztetek olyan, aki soha nem jönne össze egy 170 magas pasival?

Figyelt kérdés
Úgysem jönnétek össze vele, hogy esetleg más téren jobb az átlagnál (arc, egzisztencia, pénisz)? Csak elméleti kérdés, mert sok nő - amikor felvetődik a kérdés, hogy miért nem jön össze alacsony pasival - akkor azt hozzák fel érvnek, hogy a pasi legyen TŐLÜK magasabb. Igen ám, de én úgy tudom, hogy még mindig rengeteg alacsonyabb csaj van, akik tőlem (170 vagyok) láthatóan alacsonyabbak és saját bőrömön tapasztaltam meg, hogy közülük is a túlnyomó többségnek már csak elvből sem kellene alacsony pasi, mert a magasság sosem relatív mércével volt fontos, hanem az számított, hogy a többi pasihoz képest alacsonyabb. Ezért van az, hogy a 150ikszes csajok is átlagos magasságú pasikra vágynak. Csupán az itteni arányra lennék kíváncsi, hogy itt van-e esetleg "kakukktojás", aki másképp gondolkodik. Életkort is írjatok!

2017. nov. 13. 23:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
67%
Az alacsony lányoknak ahogy a magasoknak is a férfiak tetszenek. Nem a kisfiúk, akik a magasságukon problémáznak.
2017. nov. 13. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
#1: Ezt úgy írod, mintha qrvára nem a magasságuk lenne a probléma, hanem az, hogy amiatt rinyálnak. Kicsit sem vagy álszent! Pedig lelked mélyén te is tudhatod, hogy a komplexusuk nem ok, hanem következmény, amely a sok sárba taposás és megalázás eredménye. Nevetséges vagy!
2017. nov. 13. 23:21
 3/15 anonim ***** válasza:
30%
Az alacsony lányok kompenzációként még magasabb srácot akarnak maguk mellé,javaslom, hogy veled egymagasakkal ismerkedj, az én barátnőm is csak két centivel alacsonyabb nálam, bár ő 184 :D
2017. nov. 13. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
0%
Az alacsony csajok nem szeretnek térdelni! ;)
2017. nov. 14. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
73%

Akkor most idekommentelek,mint valóban alacsony lány.

160 cm vagyok,a párom pedig 171 kb. Igazi kuriózum lehetek,mert én nem szeretem a magas pasikat,semennyire. (Kiskori traumak miatt félnék egy ilyen emberrel élni). Szóval igen,van lany aki az alacsonyabb fiúkat preferálja,nem sok,de van.

2017. nov. 14. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
55%

Nálam 180 a maximum magasság, afölött nem tetszik, mert kisgyereknek érzem magam mellette.

170 alatt pedig csak kivételes esetekben. 12 évet húztam le a 165 cm magas exem mellett, szerettem, fel sem tűnt a magassága...de őt nem is zavarta.

2017. nov. 14. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

165 cm, vagyok, a férjem 169 cm.


Az egyik exem, 182 cm volt. Akkor megfogadtam, hogy soha az életben, nekem, nem kell ennyire magas férfi, több okból sem.

- Nem tudok a szemébe nézni. A pipiskedés és a lentről felnézek rá, nem ugyanaz.

- Egy sima puszit nem tudtam neki, adni, vagy a fülébe súgni valamit, hacsak nem hajolt le.

- Több póznál is kényelmetlen volt vele.

- Semmivel nem több egy magas férfi, egy alacsonyabb férfinál, sőt, szerintem inkább hátrányai vannak, főleg, ha a nő alacsony.


A férjem magassága igazán akkor tűnt fel, amikor az esküvői fotónkat nézegettem, hogy egy magasak voltunk a képeken és, hogy magunknál szebb párt, nem láttam még.


Lehet lepontozni és hitetlenkedni.

2017. nov. 14. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
66%
Az én bátyám 170 centi magas, a felesége egy leheletnyivel magasabb nála. Van egy féléves gyerekük. Köszönik, jól vannak.
2017. nov. 14. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ja igen, én 158 centi vagyok, elhiheted, hogy nálam a legtöbb férfi magasabb. De amiért hajlamos voltam mindig magasabb férfit választani, az az alacsony férfiak frusztrált komplexusossága. Ritka kiábrándító tud lenni egy rinyáló kisfiú..
2017. nov. 14. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
69%

161 cm vagyok, a párom 170 cm. Sosem érdekelt a partnerem magassága, tehát nem azért jöttem vele össze, mert a magasságát (vagy alacsonyságát) egy csomó minden más kompenzálta, hanem egyáltalán nem érzem negatív dolognak azt, hogy 170 centi:D

Volt 184 centis barátom, az még elment, aztán volt 198 centis is, az már a kényelmetlen kategória. Igazából nekem ez a legideálisabb. De továbbra sem magasság lapján választanék.

2017. nov. 14. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!