Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mitől lehet ilyen nagy mértékű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Niceszisz kérdése:

Mitől lehet ilyen nagy mértékű libido csokkenésem? Tobbi lent

Figyelt kérdés

Fiatal 25 eves csinos lány vagyok. Rendszerető és dolgos. Van egy 2 éves gyerekem( apuka már meglépett). Sokat dolgozom es viszonylag nehez időszakon mentem keresztül de mar egy ideje teljesen jólvagyok. Imádok élni. 3 éve szedek scippát(15mg). Lehet ez okozza? Tobb mint 1 éve nem voltam férfival. A nagy szerelmet kerestem de feladtam.

A férfival való aktus sem hiánxzik!( félreértés ne essék) nővel sem!.



2017. nov. 17. 13:16
 1/10 anonim ***** válasza:
72%

Gyógyszer okozhatja a libidócsökkenést.


"A nagy szerelmet kerestem de feladtam."

Napi rinyp..nya. 25 évesen eltemetni nem akarnád magad ilyen mentalitással?

2017. nov. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Lehet gyógyszer, de szerintem az elméd nem kívánja... lehetnél kicsit életigenlőbb, lehet a libidódat is feldobná.
2017. nov. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A gyógyszer tájékoztatóján konkrétan szerepel a mellékhatások között.
2017. nov. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Sajnos a gyógyszer. És basszus 25 éves vagy. Nehogy már eltemesd magad.
2017. nov. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
46%
Nem ismered a jövőt. Mindenhol légy nyitott.
2017. nov. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Szerintem tuti a gyógyszer a ludas na de ennyire?????
2017. nov. 17. 20:43
 7/10 A kérdező kommentje:

Kiegészíteném a problémáimat. Sajnos önbizalom hiányban szenvedek. Az elmult időszakban leadtam 40kgot.

Még valami. Vágyom az ölelésre és szeretetre. Az a baj hogy en cdak akkor tudok szexelni ha érzek valamit az illető után. Csak úgy nem megy. Orgazmus mégùgysem

2017. nov. 17. 20:45
 8/10 anonim ***** válasza:
40 kilót? Az igen...akkor ezek szerint 100 felett lehettél..
2017. nov. 18. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 CFB ***** válasza:

A scippa egy antidepresszáns gyógyszer.

A gyógyszerek mellékhatásaként lehet, hogy valaki veszt a libidójából. Ennél a gyógyszernél főleg. Eleinte lehet libidónövekedésed, de hosszú távon...internetes vekemejyek szerint hosszú távon nagyjából antiszex gyógyszer.

De nek tudom, szedsz-e még valamit, általában párban szoktak gyógyszert írni.


Úgyhogy röviden: persze, hogy lehet attol

2017. nov. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Mást nem szedek. Rivotrilt szedtem 2evig. 1 eve teljesen elhagytam csak a scippa15mg maradt
2017. nov. 19. 23:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!