Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem hiszem el ha megdics...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem hiszem el ha megdicsérnek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nagyon visszahúzódó, csendes, otthonülő vagyok így nincsenek barátaim, se lánybarátaim és senki se adna pozitív vagy negatív visszajelzéseket. Itt az oldalon már több lánnyal is beszélgettem és küldtem is nekik képet és azt írták,hogy semmi baj nincsen és helyes fiú vagyok. De valamilyen oknál fogva akkor sem tudom ezt elhinni.

Az utcán leszegett fejjel szoktam sétálni és persze nagyon ritkán szoktam mosolyogni többnyire "póker" arcom szokott lenni.


Az egyik pillanatban még elhiszem,hogy helyes vagyok a másik percben pedig visszataszítónak tartom magamat.



2017. nov. 17. 20:41
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
A külső nem sokat tesz hozzá. Bent van a baj fejben. Ott pedig nehéz rendet rakni. Van akinek egy élet is kevés.
2017. nov. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
95%

Kinek kell ilyen búvalb..szott, lehajtott fejű egyén, akinek még tartása sincs?

És még te csodálkozol, hogy senkinek se kellesz?

Ember, eszed helyén mi található?


A béka s.gge alatt van az önbizalmad.

Gondolom magadat is utálod!


Foglalkozz önismerettel és önszeretettel.

Hogy várhatod el a másiktól, hogy szeressenek, ha te magadat se szeretet?

2017. nov. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Legyél pozitív, mosolygós és magabiztosabb. Hidd el, ez nagyon sokat számít.
2017. nov. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha eljutottál eddig a pontig , hogy felismerd azt, hogy igenis valami probléma van a gépezetben akkor már arra is képes vagy , hogy változtass a dolgokon.

Csak legyél kicsit pozitívabb tudom annyira könnyű ezt mondani , de hidd el ennyire egyszerű az egész csak akarj megváltozni és ne hagyd hogy a negatív érzések eltereljék a gondolataidat , hanem próbáld előtérbe helyezni azokat , amik erősebbé tesznek , magabiztosabbá.

Ha igazán akarod és hiszel magadban a siker garantált. 😉

2017. nov. 18. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Itt tök mindegy mit írnak úgysem találkoztok.Hülyítenek csak.
2017. dec. 9. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!