Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 21 évesen egyedülálló apaként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

21 évesen egyedülálló apaként van esélyem új párt találni?

Figyelt kérdés
Illetve kinek van nagyobb esélye új párkapcsolatra ilyen helyzetben, a nőnek vagy a férfinak?

2017. nov. 18. 08:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
77%
Esély mindig van. A kérdés az, meglátod e a lehetőséget?! :)
2017. nov. 18. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
73%
Nálam gyerekes embernek akkor lenne esélye(bár így se sok) ha halott lenne a gyerek anyja.Nekem nem kell egy féltékenykedő,mindenbe bekavaró hárpia egy kapcsolatba.
2017. nov. 18. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
65%
Érdekelne a történeted mert elég egyedi! A nőknek van (sajnos) nagyobb esélye, van egy lány ismerősöm a párjának volt egy kisfia akiaz anyukájával lakott , de láthatás volt 2hetente olyankor mindig szakìtani akart az ismerősöm. Alapvető női ösztön ,hogy az ő általa szűlt utód legyen neked az első. Másrészt egy nő szereti a szereteted bìrtokolni más gyerekét konkurenciának tartja;) .. Le leszek pontozva de ez igaz. Reálisan 20-23éves kotosztály aki nálad szóba jöhet , egy részüket a szüleik befolyásolnak na ők meg lebeszélik őket rólad..Sok sikert szurkolok neked azért!!!
2017. nov. 18. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Na igen ott van még amit a 2es ìrt.Ha halott az anya nagymama marad utána... Bár szerintem az anya lemondott róla...gondolok valamire azért várom a történetet.
2017. nov. 18. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Én írtam félre, egyedülálló apuka vagyok, de az anyja neveli a gyereket. Illetve érdekelne a vélemény az anyuka esélyeiről is. Kit ítélnek meg jobban a mai világban ilyen helyzetben? Várom mindkét nem válaszát.
2017. nov. 18. 08:44
 6/17 anonim ***** válasza:
52%

"Nekem nem kell egy féltékenykedő,mindenbe bekavaró hárpia egy kapcsolatba."


Nem minden ex tesz ilyet.Ne általánosíts!


Kérdező, esély mindenre van.Sok egyedülálló apa, anya talál párt.Nem mindenki ilyen elutasító, mint itt a gyakorin.

2017. nov. 18. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Én újra össze szeretnék jönni a volt párommal, de nagyon friss a szakítás így várok, nem akarom zaklatni ezzel a dologgal mert tudom a jelenlegi válaszát, de attól félek hogy ezidő alatt amíg én várok, talál mást maga mellé.
2017. nov. 18. 09:10
 8/17 anonim ***** válasza:
90%

A barátnőd nagyobb esélyekkel indul.

A férfiak jobban elfogadják a párjuk gyerekét, mint a nők.

Az se mindegy, hogy te még évekig fizetsz gyerektartást.

Nagyon sokat elárul arról, hogy a közös gyerekkel hogy fogsz viselkedni, ahogy a meglévő gyerekkel bánsz. És az ilyen vasárnapi apukák nem igen szoktak jeleskedni.

Biztos, hogy nem lesz zökkenőmentes a kapcsolat a volt barátnőddel. Senkinek sincs kedve asszisztálni a hadakozásotokhoz.

2017. nov. 18. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
33%

Kedves Kérdező! Döntsd el, hogy mit szeretnél!...Amiért szakìtottatok,az orvosolható-e? Ha igen akkor tegyélabékülésért! Ugyanis van olyan, hogy egy lány(Hány éves az exed?) terhesség alatt sokat változik hisztisebb sìrósabb lesz...terhesség után màra divat lett a kismama depresszió ami szintén szakìtáshoz vezet. Én csupa jót gondolok rólad de jegyezzük meg ma 21 évesen éretlen alegtöbb pàr családalapìtásra! Mivel jogod van a gyereket látni, itt az esély a beszélgetésre/békülésre. Pl: "Bárhogy is alakúl a kettőbk viszonya ez a gyerek mégis kettőnk tökéletes műve".Exed szüleivel él? Ex anyós após utál v szeret? Sajnos fiatal lànybefolyásolható!

Ha másik nőt akarsz akkor viszont keress másik nőt. Mint ìrtam sok lány féltékeny lesz a gyerekre! 3 -5ös :)

2017. nov. 18. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
42%
Nő létemre nem szeretem a gyerekeket sajna ez van. Sajátot se akarok nem még hogy másénak a sz*ros pelusát cserélgessem főleg 21 évesen. Én 22 vagyok most fogok végezni az egyetemen és már alig várom hogy legyen saját lakásom meg munkám, utazássak ide oda élvezzem, hogy fiatal vagyok. Nem akarom, hogy a barátom azért mondja le a találkozókat mert éppen van valami baja a gyerekének és nyilván elvárnám ha komoly a kapcsolat költözzünk össze, nekem meg nincs kedvem a gyerek hajnali vonyitásához. Meg azt etetni is kell gondolom 21 évesen nincs ügyvéd végzettséged a gyerek mellett meg már nem is hiszem, hogy lesz egy hamar. De lényeg annyi, hogy ha szülni akartam volna és elszúrni az életem már megtehettem volna.....
2017. nov. 18. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!