Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szomorú leszek minden buli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szomorú leszek minden buli után, hogy tudnám ezt meggátolni?

Figyelt kérdés

24 vagyok.

Eleve az egész gyerekkorom elment egy sok éves kapcsolatra, aminek nagyjából 2 éve vége szerencsére. Azóta csak bohóckodások voltak, találkozgatások, komoly kapcsolatom nem volt belőlük, amit nem is bántam, nem is érdekelt annyira, imádtam az egyedüllétet, úgy voltam vele, hogy csak nyűg egy kapcsolat...


Most viszont párhete valami nagyon megváltozott bennem, keresem a kiutat az egyedüllétből, jövök megyek, ahol csak lehet beszélek az emberekkel, jobban oda figyelek mindenre, és hozzátartozik az is, hogy egy picit szeretet hiány érzésem van. Visszaemlékszek sulis években sosem okozott problémát hogy megismerjek valakit. Most sem, nem vagyok egy besz..i nyúl, csak akkori fejjel majdnem mindegy volt minden. Merek kezdeményezni, de nincs kinél. Túl búcsús külső eleve nem fog meg (nem kizáró ok, de nem figyelek fel erre), hiába a rúzs, miniszoknya, nekem inkább őszintén a tökátlagnak nevezett tetszik, a visszafogottabb stílus (vagy hogy fogalmazzak), amivel nem tudom hol lehet találkozni (bevásárló központok pénztárain kívül). Könyvtárt és egyéb hülyeségeket hagyjuk, rég kinőttem abból hogy ráérjek könyvtárban ücsörögni. Bárhová megyek, éjszakai szórakozóhelyek, Kitchen,Replay vagy ezekhez hasonló olcsóbb beülős helyek, csak az ott dolgozó pincér, pultos lányok tetszenek általában, ami másnak pl. barátaimnak tökátlag, nekem meg szép.

Tegnap éjjel lent voltunk a Pécsi Sörházban, de komolyan, a ruhatáros lányon kívül nem sok lány fogott meg külsőre úgy, hogy na, őt most meg kéne ismerjem. Csak mivel ő józan volt, én meg nem kicsit spicces, inkább adtam egy esélyt annak hogy az első benyomás ne az legyen, hogy egy hülye vagyok, hátha hülyeségeket beszélek, hátha találkozunk még - így inkább kussban mosolyogtam rá, ő is rám vissza. :) Általában pedig csak a tánctéren bohóckodás, meghívom egy italra, picit beszélgetünk, de ne tovább, mert én lehet hogy picit elbohóckodom ott a dolgokat, mivel szórakozóhely szerintem kell is, de még ahhoz is buta volt az este mindkét lány akivel beszélgettem, hogy kérdés UTÁN beszélni tudjon magáról, így csak tőszavakban kaptam választ, igen, nem, jó volt, nem szeretem, stb. Hagyjuk is az ilyet, ez nem beszélgetés, ebből nem lesz sz.r se részemről. Én imádom a beszélős lányokat, túlzásba nem kell esni, de inkább berregjen mint az ébresztőóra egész nap, be sem álljon a szája, dumáljon, kérdezzen ő is, bár ebben is van egy határ, alsó is és fölső is. :) Kommunikálni kell tudni, mert unalmas ha csak én beszéltetek valakit.

Nincsenek nagy igényeim, mindennek a legjobb oldalát nézem, és a hibáival is bárkit képes vagyok elfogadni.


Aztán eljön a reggel, jól éreztem magam, tök jó volt, jól szórakoztam, csak megint egyedül. :D

Nem vagyok lelkileg labilis közel sem, imádok élni és vidám lenni. Csak másnap mikor felébredek rám tör egy alig észrevehető szomorúság aminek pár óra elteltével már nyoma sincs. :)


Őszintén érdekel mások véleménye erről akár privátban is. :)


2017. nov. 19. 22:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%

Nálam is megvan. Szerintem egyrészt ahogy az alkohol ürül ki a szervezetedből és az, hogy általában a tudat, hogy néhány napig nem lesz buli, és vissza a suliba vagy munkába.


Amúgy van erre egy angol kifejezés is. Post party depression, szóval nem vagy egyedül. :D

2017. nov. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
54%
Ne járj bulizni. Különben is amitől szomorú vagy az nem buli.
2017. nov. 19. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem ne adj akkora jelentőséget a reggeli kicsi szomorúságnak mert azon kìvül úgy tűnik mindent úgy csinálsz ahogy kell. Értem ezalatt hogy a beszélgetéssel kapcsolatos elvárásaid egyáltalán nem nagyok és az írásod alapján nekem pozitív embernek tűnsz. Talán ami egy icipici probléma hogy kicsit türelmetlen vagy. Hidd el hogy eljön majd az a lány akit keresel.
2017. nov. 19. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
95%
Az ilyen jellegű bulik nagyon ritkán vonzzák a normális nőket, akik beszélgetni akarnak (és tudnak is). Ők otthon iszogatnak a haverokkal és órákat beszélgetnek.
2017. nov. 19. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
62%

Én is szoktam ezt érezni, bár inkább azokban a bulikban ahol nem sikerül jókedvűre innom magam (hiába iszol nem rúgsz be felhőtlen szinten, csak részeg vagy és inkább máshol lennél) és látom, hogy ez megint egy olyan buli ahonnan egyedül fogok hazasétálni. Igaz nem is kedvelem a bulikat annyira. Tapasztaltaim szerint sok lány úgy van ott, hogy már rá vannak pörögve valakire, aki általában nem én szoktam lenni. A részegen, fejvesztve, kibugyanó mellekkel táncoló csajok nem az eseteim, nem is tudok velük mit kezdeni. Akik az asztaloknál ülnek pár helyen és lehetne velük dumálni esetleg azok meg többnyire 5 fős csoportokban vannak. Nem vagyok egy félős egyén, de beülni közéjük dumálni, főleg valamelyiket megcélozva az nem egy egyszerű cselekmény.

Nem az a férfi vagyok aki ilyen helyről ilyen habitusú nőt keres. Néha azért eljárok, de szinte teljesen felesleges barátnő szerzést illetően. Másnap reggel fájó fejjel és égő gyomorral belegondolni meg szintén nem jó, hogy a tegnap este is mínusz 10 ezer, gyenge szórakozás és nő sem lett belőle.

Eljárok más helyekre is, de igazából ott sem jobbak a statisztikáim. Könyvtárban például azt sem tudom mivel lehetne értelmesen "zaklatni" egy nőt. Nem azért mennek oda, hogy engem hallgassanak.

2017. nov. 20. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Teljesen normális. Sok ember szervezete számára nagyon megterhelő az alkohol "eltakarítása". Nálam rosszabb nincs, én napokig olyan tompának és belassultnak érzem magam, hogy nem merek kocsiba ülni, mert közlekedési baleset lesz a vége. A fizikai kimerültség képes egy úgynevezett regresszív állapotot eredményezni, ami lényegében egy "kontrollálatlanabb" szintre történő mentális visszaesést eredményez. Ezt most magyarul: minden olyan alkalommal, ha a szervezetet valami erős sokk (legyen az fizikai vagy mentali) éri, bekövetkezhet egy ilyen állapot. Erre pedig mindenki másképp reagál, mindent összevetve viszont nagyon jellemző, hogy az érzelmi kontroll gyengül, a kognitív folyamatokkal együtt. Ez van akkor is, ha beteg valaki, vagy fáradt: nyűgös lesz, türelmetlen, pont, mint egy kölyök. Ez alkohol alatt is így van, csak akkor a legtöbb embert még fűti a szesz okozta mámor, vihog, ordít, nem ismer lehetetlent... Ez ugyanaz, csak a másik irányban. Tehát a józan belátás sokkal nehezebb lesz. Emellé megjelenik a józanodás következtében egyfajta endorfindeficit, ami az euforikus állapotot (az alkohol okozta bódultság általában azt okoz) követi. Emiatt a kilengés miatt pedig ami először (normál esetben, alkoholistáknál inkább alacsonyabban van) a nulláról indult, és felment az egekbe, majd onnan hirtelen megzuhant, amit nem tudott a szervezet követni, és most negatívban végezte. Ergo felborul a szabályozás (majd visszaáll, de ez idő), ami felel a hangulatodért, és gyengül a kontroll is, tehát hajlamosabb vagy beleereszteni magad ebbe az érzésbe, és a gondolatait sem képes mederben tartani. Szokták mondani, ha valami komoly baj van az életedben, a legszarabbul akkor érzed magad, mikor semmi sem nyomja el. Vasárnap/mikor elmegy az alkohol hatása/szex után/ha egyedül maradsz pár órára és nincs nálad a mobilod. Addig ez lappang. De amikor nincs minek kitöltenie a figyelmed, szépen eléd kúszik, hogy hahó, itt vagyok, meg kellene oldani. Aztán vagy szembenézel vele, vagy elnyomod újabb haverozással/nőzéssel/ivással/kockulással/rendszertelenséggel.
2017. nov. 20. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Spiccesen is felszedhetsz noket,akar a ruhatarost. Olyannal probalkozz,aki neked tetszik.


En sportolo vagyok es sose iszom emiatt slkoholt,de elmegyek idonkent bulizni,amikor ebren tudok maradni. Szoval buliba se muszaj alkoholt inni.

N

2017. nov. 20. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
50%

Uccso vagyok,nekem ne irj,mert ruzsozom magam minden nap es a formam is kilog a konfekciomeretbol a szilikonok miatt.

:D

:D

2017. nov. 20. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
8 Nálad akkor tényleg van gond rendesen. :)
2017. nov. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
#9 Gondolom testepito a holgy :) Egyebkent ugy latszik kerdezo ez a korral jar! En nemreg lettem 24 es en is igy vagyok! Tok ki vagyok akadva bulik utan vagy vege fele, masnap, hogy hova tunt a fiatalkorom a regi ismerosok, szabadsag, eletkedv, amikor meg minden olyan... jo nem farasztalak titeket :D Aztan azon szomorkodok hogy nem vagyok egyejszakas dugasokra, tok nem erdekel mar az ilyesmi, mert inkabb egyedul erzem magam es kisse uresnek, viszont amire vagyok az egy igazan csodalatos lany aki total feje tetejere forditja az eletem. Ja es nekem is volt egy nagyon hosszu majdnem 6 eves kapcsolatom. Total megertelek, mindjart bromance lesz itt reszemrol :Dddd
2017. dec. 4. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!