Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van ez velem? Van még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez velem? Van még ebből kiút?

Figyelt kérdés
23 fiú vagyok. soha és soha nem volt még olyan szinten kapcsolatom hogy elhiggyem hogy igen is én is képes lehetek rá. Önbizalmam egyenlő a 0 val. hiába mondják azt hogy nem vagyok csúnya. nem tudom arra rávenni magam ez miatt hogy merjek kezdeményezni. Ha pl sikerül akkor mivel kezdjem a beszélgetést hogy utána elérjem azt is hogy ő is kérdezzen rólam. hogyan kell elindulni ezen az úton hogy tartós kapcsolatot keresek? akár utcáról akár bárhonnan. Annyira magam alatt vagyok hogy ha ciki ha nem napok óta sírok. hiába minden társkereső az összes egy kamu! Kérem hogy tanácsaitokkal segítsetek!!
2017. nov. 19. 23:41
 1/1 anonim ***** válasza:
Hagyd abba a nyavalyást. Az taszítja a nőket ( társkeresőt dettó). Rakd rendbe az elmédet, építs önbizalmat, tudod, az élet játék, csak meg kell tanulni játszani, a szex még nem kivégzés...a nők is csak emberek. Szóval szedd össze magad és 😁.
2017. nov. 20. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!