Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi ez az általános érvényű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez az általános érvényű marhaság, hogy aki szingli az selejt, és szánalmas?

Figyelt kérdés

Szakítás után vagyok, viszonylag mélyről kapaszkodom fel.

De a saját haverjaim azzal jönnek, hogy nekik van csajuk, mekkora királyok, én meg mekkora lúzer, mert nincs.

De nem csak ők, számos helyen vagyok, ebbe botlok.

De kérdem én, mivel jobb egy megalkuvásokkal teli, behúzott f/*/rokkal élni egy kapcsolatban, csak azért hogy legyen valakim, mintsem szingliként?

Mert félek az egyedülléttől, a magánytól, félek hogy nem lesz szex, meg hogy tőle csak rosszabbat találok?

ugyan...26 vagyok. Ez még nem a megalkuvások időszaka.

Tudom hogy manapság nagy divat összejárni az exekkel, de az is miért? mert ott tudja a nő/férfi, hogy egyszer jó volt, akkor miért ne újra, plusz már ismerem bla bla...

Gyávaságnak tartom, mert újat megismerni nem, de exel vagy haverral igen, közbe meg sírok a világnak hogy nincs normális férfi/nő.

Persze hogy nincs, ha nem is nyitnak az ismeretlenek felé!



2017. nov. 20. 08:12
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem egyáltalán nem selejt, szánalmas dolog szinglinek lenni.


Ez is csak egy állapot.


Aki azzal hozakodik elő, hogy mekkora király, hogy csaja van, abból csak a birtoklási vágy, meg az egó szól, semmi más.


Egy kapcsolat azért halványodik, múlik, mert a felek "megtanulták" azt, amit meg kellett tanulniuk egymás mellett. Jön majd másik, aki másra tanít, akit mi másra tanítunk...


Szingliként ugyanúgy lehet boldog az ember, mint kapcsolatban.

2017. nov. 20. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Mindenkinek nem lehet megfelelni, ha akarnak bármibe bele lehet kötni. Olyan emberekkel kell foglalkozni, akik elfogadnak olyannak amilyen vagy. Igazad van, mindenki foglalkozzon a saját életével. Egy normális ember, el tudja fogadni a másságot.
2017. nov. 20. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Hajtsál rá valamelyik barátnőjére :D Aztán miután megvolt a csaj, egy kellemes baráti találkozón hozakodj vele elő a srác(ok)nak. Ne feledd, az élet sokkal szabadabb annál, minthogy korlátokat és tabukat emeljünk. A kapcsolatok úgyis jönnek-mennek. Ezután garantálom hogy felnéznek majd rád, a srácok szívük mélyén mindig is a domináns, bevállalós társaikhoz igazodnak, őket tartják példaképnek.
2017. nov. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

ez azért erős túlzás.

a dolog sokkal inkább olyan rétű, hogy görcsösen ragaszkodnak a fixhez, és nincs vér a f/*/szukba váltani, vagy szinglinek lenni.

De ettől még miért én vagyok a szánalmas?!

2017. nov. 20. 12:14
 5/25 anonim ***** válasza:
55%
Legtöbb ember nem szingli, hanem 'tarzanozik' vagyis amíg fogja az egyik liánt addig megfog egy másikat is és csak akkor engedi el az előzőt. Ha érted mire célzok..Szóval amíg van valakije addig is folyamatosan jár a szeme, hova lehetne tovább lépni .Ezért jónőnek és jópasinak nincsenek szingli korszakai, hanem állandóan kefélnek valahol valakivel.
2017. nov. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

ez amúgy tök érdekes.

"jónőnek, jópasinak"

én pont a napokban kaptam meg a sokadik csajtól, hogy idézem "te egy jó pasi vagy, és ezt tudod is magadról"

Szóval kb mintha az lenne a baj, hogy jól nézek ki, ezáltal megbízhatatlan vagyok ?

2017. nov. 20. 16:17
 7/25 anonim ***** válasza:
89%
Amúgy igazad van kérdező, rengeteg a kapcsolatfüggő idióta manapság. Ők még akkor sem adják fel a "kapcsolatukat" ha már szenvednek. Lényeg, hogy legen velük valaki, mindegy milyen áron és mit adnak fel érte. Az is szánalmas mikor görcsösen újabb és újabb kapcsolatokba menekülnek. De soha nem lesznek boldogok. Teljesen kiégnek, és később azért mennek tönkre a kapcsolataik, mert vagy ugyanabba a hibába esnek, vagy tudat alatt úgy élik meg, hogy ez is gallyra fog menni. A nők ezt megérzik. Illetve a harmadik fél is, akinek így játszi könnyedség lesz szétkapni a párost. Szóval mindenkinek csak azt tudom tanácsolni, hogy felelősséggel keressen társat. Az se baj ha a komoly kapcsolatok korszaka a húszas évek végén, harmincas évek elején kezdődik. Kevesebb sérülés, csalódás = több magabiztosság, nagyobb felelősségtudat.
2017. nov. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
69%

Ugyanúgy beskatulyázod, "kapcsolatfüggőnek" aposztrofálod a haverjaidat, ahogyan ők lúzernak neveznek téged. Ez nem tűnt fel?

Hogy a kérdésedre is válaszoljak, az ember élete akkor teljes, ha minden éren beérkezett. Egzisztenciálisan és családi élet szempontjából is. Akár (f-)elismerjük, akár nem, az életet azért kaptuk a szüleinktől, hogy továbbadjuk az utódainknak. S mivel osztódással nem tudunk szaporodni, társat kell találnunk e művelet elvégzéséhez. Evolúció szempontjából tehát az számít sikeresnek, akinek van családja, partnere, gyermekei, és jól is tudja tartani őket.

2017. nov. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
*minden téren
2017. nov. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

okés, persze. genetikailag kódolva van hogy szaporodj. ezért is vágyunk rá.

de most utsó: úgy írod ezt mintha ez végleges állapot lenne hogy valaki szingli.

Nem azt írtam h soha nem akarok senkit stb. csak azt hogy a szingliség egy állapotnak fogom fel, és nem végérvényes dolognak.

na most, ez miért szánalmas sokak szemében? Miért van az, hogy ha ismerkedek egy nővel, ha kapcsolatban vagyok az a baj, ha nem zártam le az exet az, de a lehető legnagyobb lúzerség ha aztmondom h szingli vagyok :D egyből elindul bennük valami, hogy hú tuti deffektes...vagy bármi.

és ezt nem értem.

plusz nálam nem is arról van szó hogy 2-3 éve nincs senkim.

2017. nov. 22. 08:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!