Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők kb. hány százaléka akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők kb. hány százaléka akar ilyen társat?

Figyelt kérdés
Magasabb legyen a nőnél, sportos legyen, sármos, határozott, férfias, magabiztos, domináns
2017. nov. 20. 08:32
 1/8 anonim ***** válasza:
2.6%
2017. nov. 20. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
42%

100%

kivéve a domináns.

sok nő szeret irányítani. a nők majdnem fele olyan társat akar aki irányítható.

2017. nov. 20. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
27%

60%


20 % szeret domináns lenni

20 %-nak pedig a pénz számít jó külső helyett

2017. nov. 20. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nálam ezek közül: legyen magasabb, mondjuk 164 cm vagyok, ez annyira nem teljesíthetetlen, férfias (bár ez elég szubjektív fogalom) domináns (ebben is vannak azért fokozatok)
2017. nov. 20. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
83%
2017. nov. 20. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A legrosszabb ***** válasza:
Kérdés nélkül 100%-uk.
2017. nov. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

80 kb


Ezt is túl lehet tolni. Engem pl jobban izgat szexuálisan, ha nem kockás a pasi hasa teljesen, hanem van egy pici rajta, ami az alsó kockákat elfedi. Azt meg nem szeretem, ha valaki domináns, általában idegbeteg lesz, ha nem maradhat mindig az, és elkezd hisztizni. Nekem társ kell, nem főnök meg apa. De tény, jobb ez, mint valami kisfiú.

2017. nov. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Magabiztos es kiegyensulyozott legyen, ne dominans. Nem birom, ha valaki uralkodni akar.
2017. nov. 20. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!