Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért kötelező az első pár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kötelező az első pár randin szexelni felnőttként, hova lett az udvarlás?

Figyelt kérdés
Felnőtt nőként azt tapasztalom, hogy a mai fétfiak jórésze nem akar udvarolni, vagy ha igen, akkor az max két hétig tart, és ha addig nincs szex, akkor azzal jönnek, hogy nem én vagyok az igazi, nincs meg a kémia, nincs meg bennem a "plusz". Én is szeretek szexelni, és kívánom is őket, de vágyom rá nagyon, hogy valaki akarjon őszintén megismerni, randizni járni, sétálni, beszélgetni, megnézni összebújva egy filmet, nem pedig durr bele, ha nincs szex meg tipi tapi a bugyiba meg alsónadrágba, akkor mehetek a levesbe... Értelmes nőnek tartom magam,van önbizalmam, de nem vagyok beképzelt, kedves vagyok, adok magamra, szeretem a jó poénokat, odaadó is vagyok, dolgozom... Nem értem, miért nem akarnak megismerni... Kérlek, segítsetek :(
2017. nov. 20. 08:42
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
31%

nem érted?!

leírtad a kulcsszót!

"te is kívánod"

Azért vagyunk ilyenek, mert ez az igény!

Ha nem tereljük szexre, akkor meg mi van?

"hol vannak a határozott férfiak, akik tudják mitől döglik a légy" Aki oylan csókot ad, hogy elázok odalent, aki a falhoz szorít hogy megremeg a lábam annyira beindulok tőle...?

Lehet ám itt vagdalózni, de érdemes lenne a másik oldalt is meghallgatnod!

26/F

2017. nov. 20. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
68%
Nem elvárás. Azt csinálsz, ami jól esik. Én már elég felnőtt vagyok ahhoz, hogy játszmázzak mint egy tinilány, hogy melyik randin mit engedjek. Ráadásul az sem igaz, hogy emiatt több vagy kevesebb legyek egy férfi szemében. Mi az első komolyabb randin szexeltünk a férjemmel, tíz éve együtt vagyunk
2017. nov. 20. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
72%

40+ éves vagyok, mindegyik barátnőm nagyon érdekelt. Jó érzés közel kerülni egymáshoz. Aminek a szex is része.


Biztos találsz olyat bőven, aki szereti húzni ismerkedés szex nélküli szakaszát. Én nem, én azt látom jó jelnek, ha minél gyorsabban szexelünk, mert az azt jelenti hogy megvan a vonzalom. Randiztam mondjuk 10 nővel az elmúlt két évben, azt lehetett érezni vagy legalábbis én úgy gondolom, hogy lehetett, hogy most egyre inkább érdeklem vagy egyre kevésbé. A második randi végén már eldől szerintem. Akivel egyáltalán elmentem harmadik randira, 4 nővel, azok közül 3-ból lett is többhónapos kapcsolatom. Ha a harmadik randin végén sincs semmi, akkor nagyon egyértelmű jelzéseket kellene adnod, hogy elhiggyem, hogy tényleg érdekellek, nem csak valami ideiglenes unaloműző vagy tartalék vagyok.

2017. nov. 20. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
68%

Én is elég "hamar" meg tudom állapítani, hogy lesz-e a randizgatásból kapcsolat, szintén akivel elmentem 3. randira, azzal utána min. több hónapos kapcsolat lett.

Ha a kapcsolatot ilyen hamar meg tudom állapítani, a szexszel miért várjak? 4. randin részemről már oké.

N

2017. nov. 20. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
96%

Nem kötelező.

Ha te elképzelésed és akaratod ellenére mégis szétteszed a második randin a lábad, az viszont a te egyéni problémád.

Nem vagyunk egyformák. Tény, hogy többen vannak, akik elvárják a kamatyot a második randin, de bőven vannak olyanok, akiknek a szexnél jóval fontosabb, hogy legyen kihez hozzábújni, szeretni, beszélgetni...

2017. nov. 20. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
62%
Azt meg nem értem, hogy mi köze van a szexnek és az udvarlásnak. Vagy te valami mást értesz alatta. Attól hogy szexelünk, nem leszek hirtelen kevésbé érdeklődő vagy kevésbé figyelmes. Sőt. Kivéve persze ha látszik, hogy nagyon nem illünk össze szexben. Ami jó ha gyorsan kiderül.
2017. nov. 20. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
72%

Tehát szexel fizetnél egy párkapcsolatért........értem.

31/f

2017. nov. 20. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
95%
Az a helyzet, hogy nem találtad meg még a hozzád illő férfit...pedig vannak ám nem olyanok is. Elismerem, egyre kevesebben.
2017. nov. 20. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
80%

A szex értéke, kb egyenlő egy kávééval. A nők jó része, el is várja, rögtön az elején. A szex, egy kapcsolat alapköve. Akkor derül ki, rossza szex, mikor már érzelmi kötelékek vannak, nehezebb elengedni a másikat.

Azok a nők húzzák, akiknek a felfogása még mindig az, hogy használatra oda adja a testét. Ők azok, akik ha szexelnek, elvárják, hogy cserébe örökre elköteleződjön mellette a másik cserébe.

2017. nov. 20. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
81%

Ferfikent abszolut nem eröltetem. Söt, meg csak nem is celozgatok ra. Megis sokszor mar az elsö alkalommal, de legkesöbb a 4-ik talalkozasnal mar atcsap nagyon szenvedelyesbe a hangulat ;)

Ez nem jelenti azt, hogy mellette nem akarnam megismerni a masikat. Mondjuk az "udvarlast" nagyon nem szeretem. Ferfikent miert kellene "kierdemelnem" barmit is? Figyelmes, udvarias es kedves azert vagyok, mert amugy sem al ez tavol a szemelyisegemtöl es, mert kedvelem a masikat es erdekel. Olyan vagyok a megismerkedeskor, amilyen több ev elteltevel is tudok lenni. Nincsenek elvarasaim a nö fele, nem okoz csalodast, ha nem lenne szeretkezes rögtön az elsö par talalkozas alkalmaval. De attol meg nagyon elvezem es nem fogja ez negativan befolyasolni megitelesemet a nö fele. Ez nem ertelem kerdese.


Nem szeretnelek lehangolni, de szerintem vagy egyszerüen szerencsetlenül mindig rossz pasikkal ismerkedsz vagy tenyleg nincs meg a szikra. Nem biztos, hogy azert vesztik el erdeklödesüket, mert nem "adod meg" magad. Lehet, a negativ elmenyek miatt mar a hozzaallasod kisse defenziv. Mi lenne, ha egyszerüen elfelejted ezt a temat? Ha ugy adodik es jol esik es te is kivanod, akkor miert kell hatarokat felallitani? Ne azert, hogy ne veszitsd el a pasi erdeklödeset, hiszen ettöl függetlenül is alakulhat ugy, hanem azert, mert te igy jol erzed magad. Ha nem, az sem gond, de ne azzal a mentalis hozzaallassal ismerkedj, hogy a pasik ugyis csak azt akarjak töled.

2017. nov. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!