Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tudtok ajánlani önfejlesztő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudtok ajánlani önfejlesztő könyveket, önbizalom hiányos, túl ragaszkodó férfiaknak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Az egyik kollegámnak próbálok segíteni, mert nagyon nem megy neki a társkeresés amiatt, hogy túl ragaszkodó lesz, nagyon rövid időn belül, és nagyjából megfojtja ezzel a sok törődéssel a lányokat. Például nem bírja megállni, hogy ne írjon nekik napjában legalább 2x facebookon, vagy telefonáljon/smst írjon/ találkozni akarjon. Nem minden esetben éreztem mondjuk indokoltnak a lányok oldaláról sem, hogy ezt soknak tartják, lehet velük is van némi gond, mert napi 2-3 alkalommal egy 10 perces kis beszélgetés szerintem a kezdeti időszakban nem túl sok.


Tanácsokat, ehhez kapcsolódó témájú könyvek, önfejlesztő könyvek címeit szívesen fogadom:)


Köszi,


26/L és 25/F



2017. nov. 20. 14:27
 1/7 anonim ***** válasza:
71%

Bagdi Bella: Sorsfordító önbecsülés

Brian Tracy: Önbizalom

Anna Barnes: Önbizalom

Csernus Imre: A férfi

Csernus Imre: A nő

Louise L. Hay: Éld jól az életed most

Louise L. Hay: Éld az életed

Dan Millman: A békés harcos útja

Rhonda Byrne: A Titok

Szabó Péter: Állj félre a saját utadból

Brian Tracy: Főnix-szeminárium

2017. nov. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%

Nem neki van szüksége ezekre a könyvekre, de írok párat:

Maurice Wagner - Vagyok-e valaki?

Feldmár András könyvei

Anthony Robbins: Ébreszd fel a benned szunnyadó óriást, Egy barát uzenete

Andrew Matthews- Élj vidáman!

2017. nov. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem a legjobb, ha ő is ír egy ilyen best seller "önfejlesztő" könyvet, meggazdagszik, és rögtön senkit nem fog zavarni, hogy ilyen ragaszkodó. Más hasznuk ezeknek a könyveknek nincs.
2017. nov. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Csernus Imre : A férfi.

Melegen ajánlom.Nők is tanulhatnak belőle.

2017. nov. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az önfejlesztő könyvekben valóban vannak jó tippek, de a srácnak nem arra van most szüksége véleményem szerint. Azok inkább motivációs írok, amik segítenek a döntések meghozatalában, a célok kitűzésében. A srácnak olyan irodalomra lenne szüksége, ahol le van írva, hogy miként viselkedik egy férfi, és hogyan kell bánni a nőkkel


A Csernus könyvek már jók, mert a Doki nagy mestere az emberek lelki világának, szóval ajánlom olvasásra. De nem csak a könyveit, hanem az előadásait is, a youtube-on van fent rengeteg.


A legjobban azonban Zsedényu Csaba: Kulcs a nőkhöz című könyvét ajánlom, ezt végig kellene olvasnia. A könyv három részre van felosztva, számára azonban az utolsó, a "párkapcsolat" című részt kellene mélyen tanulmányoznia.


Link:


[link]

2017. nov. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Akinek nincs önbizalma, az nem fogja ezeket a könyveket olvasni, mert feleslegesnek fogja tartani, hiszen rajta úgysem segítenek.
2017. nov. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az ilyen jellegű tanuláshoz én is a Kulcs a Nőkhöz című könyvet tudom ajánlani.
2017. nov. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!