Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol lehet ismerkedni személyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet ismerkedni személyesen, élőben?

Figyelt kérdés
Tehát nem ezen az oldalon, nem facebookon, nem Tinderen, és nem társkeresőkön.

2017. nov. 21. 11:05
 1/9 anonim ***** válasza:
66%
munkahelyen, közös hobbi, speciális esetek, véletlen
2017. nov. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
69%

közösségben

templomban

munkahelyen

hobbyd szerinti baráti társaságban

bulikban

bárokban

2017. nov. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
75%
Ahol élő emberek vannak, viszonylag koncentrált módon.
2017. nov. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
47%

Gyakorikérdések női válaszai alapján inkább leírom hol NEM:


Utca

Munkahely

Vegyesbolt

Patika

SZTK

Színház

Temető

Könyvtár

Aluljáró

Busz-Metró-Villamos

Felüljáró

Zöldséges

Krematórium

Szeméttelep

Mozi

Városháza

Kultúrház

Nyilvános WC előtti rész

Tüntetés

Templom/Zsinagóga/Mecset

Zárda

Elmegyógyintézet

Börtön (bár oda járnak a nők "rosszfiúkat" felszedni, főleg ha etnikum vagy színesbőrű a férfi, mert "úgyis megváltozik")

Vámiroda

AAA gyűlés

Optikus

Horgászbolt



És hol igen szerintük (még...)


Prolidiszkó, prolikocsma

Koncert

Túra

"Véletlen"(???)

Baráti társaságon keresztül



Nagyszerű arányok!

2017. nov. 21. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
bárcsak léteznének emberek még, akik nem tinderen és facebookon ismerkedtek meg és kikérhetnénk az ő tanácsaikat. bárcsak élnének közöttünk. vajon ők hogy csinálták? együtt fejték a tehenet és ott jöttek össze?
2017. nov. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
28%
#5 Ez most komoly? Én például soha nem ismerkedtem interneten és a környezetemben (28-38 között) maximum 1-2 embert ismerek, aki igen. Nem igazán értem, mi ebben a meglepő vagy furcsa.
2017. nov. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
48%

#6


Kár! Pedig az internet az utolsó esély, mert a prolidisco-kocsma nálam kiesik, a barátaimnak nincsenek nagy baráti körei, a véletlenben meg nem hiszek, minden más helyszín az itteni nők szerint "nem alkalmas erre".

2017. nov. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
82%
Hát még egy hozzászólást muszáj: jöttem össze már nővel munkahelyen, koncerten, jóga csoportban, hivatalos ügyintézés során, úgy, hogy egy lépcsőházban laktunk, sőt úgy is, hogy ott lovagolt, ahol horgásztam. Szóval????
2017. nov. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem egyszerű. Kelj fel a gép elől, és menj emberek közé. Meg fogsz döbbenni, mennyi párját kereső élő nő és férfi rohangál a világban. És a lényeg. Bárhol megismerkedhetsz egy neked tetsző emberrel, csak meg kell szólítani kedvesen és udvariasan, vagy viccesen. Szerintem nincs nagy trükkje.
2017. nov. 23. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!