Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti a környezetetekben jó vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti a környezetetekben jó vagy rossz kapcsolatokat láttok inkább?

Figyelt kérdés

2017. nov. 21. 12:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A rossz kapcsolatokat valószínűleg kevésbé reklámozzák...
2017. nov. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
So-so. Inkább rosszakat. Konkrétan ismerek néhány srácot, akiknek a facebookján így szeretlek, úgy szeretlek közös képek vannak a barátnőikkel, miközben mutogatták, hogy szexchatelnek, webcamoznak más nőkkel, szédítik őket és némelyik még félre is kúrel a barátnő mellett. Nice World...és az ilyeneknek vannak barátnőik.
2017. nov. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
94%

Rosszakat.


Mondjuk van kb 20 ember, aki ilyeneket megoszt velem és nem mások szájából hallok róluk (barátok, haverok, ismerősök).


A több mint felük alapból szingli, a kapcsolatban lévők java pedig arról beszél, hogy megfolytja őket a párjuk az állandó közelségével, hogy nem hagy nekik szabad teret. Ja meg pár arról beszél, hogy a párjuk túl távolságtartó (ők ugye az előző mondatban szereplők másik oldala.) Leginkább ez a baj, amit látok.

Amúgy van 1-2 jó kapcsolat (még öt év után is) és kb így képzelem a valóságot is, hogy a kapcsolatok 5-10%-a ami ebben jól működik, a felek közti dinamika rendben van.


27/F (akikről beszéltem 25-30 évesek)

2017. nov. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Többnyire jókat :) évek óta hűségesen kitartanak egymás mellett és nagyon szeretik és értékelik egymást. A család és a párkapcsolatuk az első a prioritási listán. Én is ilyen kapcsolatot szeretnék de sajnos még nem találtam meg a párom. A mai világban már egyre ritkább az ilyen kapcsolat sajnos, ahol ha problema van nem eldobjak hanem inkabb megjavitják, megoldják közösen a nehéz helyzeteket.. ez tartja össze őket. Néha mikor felnézek ilyen fórumokra és amiket olvasok elszomorít illetve az internetes társkeresős tapasztalataim is elkeserítenek és már lassan kezdem feladni hogy megtaláljam a másik felem aki hasonló értékrenddel él a nagyvilágban :( Olyan mintha én élnék mese vilagban. De nem, mert tényleg ismerem ezeket az embereket és az ő kapcsolatuk példa előttem. Nem a trend meg a statisztikák határozzák meg az életüket hanem közösen tesznek egymás boldogságáért. Ez csakis 2 emberen múlik. Hálás vagyok hogy ilyen környezetben élhetek. :)
2017. nov. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Kívülről elég nehéz megítélni mások kapcsolatát.


De, hogy értelmesen is válaszoljak: mindenfélét látok. Talán több rosszat, de azért jó példákat is látni. Sok embert ismerek, akinek hiába van barátnője/barátja, ugyanúgy kavar (esetleg még szexel is) mindenkivel.(Nemcsak a proli rétegben, hanem tök értelmes, tanult emberek is sokszor ezt csinálják.)


23/F (huszonévesekkel kapcsolatban van leginkább tapasztalatom, majdnem mindenféle rétegből)

2017. nov. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ma a rossz kapcsolatok a jók: mintha kissé fordítva élnénk.

Vagy érdek, vagy rózsaszínködös kapcsolatokat látok, de sok a mingli is.

2017. nov. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én 30 évesek kapcsolatait látom, van köztük jó, de a rosszak vannak túlsúlyban. És akkor ez ugye csak az, amit én kívülről (vagy maximum a felszínt kapargatva) látok.
2017. nov. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az én közelemben senki sem él boldog párkapcsolatban.. Vagy már csak szenvednek egymás mellett, esetleg egy gyerek miatt, vagy hogy ne legyenek egyedül, vagy totál egyedül vannak. Ez a többség.
2017. nov. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Zömében olyan kapcsolatokat ahol a szennyest megtartják a négy fal között, de azért sejthető, hogy nem minden rózsavíz illatú.
2017. nov. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ezt nem lehet látni, mert a kirakatba (facebook) csak a szépet és jót rakják ki. Volt is már ilyen szép és jó után robbanó atombomba is... bár fb-re nem rakták ki.
2017. nov. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!