Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csajok! Egy ilyen kaliberű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Egy ilyen kaliberű srác hol "helyezkedik el" a huszonéves férfiak ranglistáján?

Figyelt kérdés
170 vagyok, elég vékony (53-55 kg) és tipikus borostás "huszonéves szürke irodai alkalmazott" arcom van. Képet csak nagyon egyedi esetben küldenék magamról (ha más is küld), de nagyjából így írnám le a vékony állkapcsú, kisfiús, de letisztult arcvonású (nincsen pattanásom és bőrhibám) búrámat. Volt már aki - kép alapján - azt mondta, hogy helyes vagyok, de én nem tekintem magamat jóképűnek, maximum tényleg valóban csak helyesnek. Stílusosan próbálok öltözködni, hogy az alkatomat tudjam kompenzálni és felnőttesebbnek nézzek ki, de ez természetesen sokszor nem működik. Elsősorban lányok válaszára lennék kíváncsi. Mondjátok meg, hogy a többi korombeli pasihoz képest (24 vagyok) egy ilyen külsejű srác hol helyezkedik el és milyen kaliberű lányoknál van esélye (ha egyáltalán bárkire is van esélye)!

2017. nov. 22. 19:08
 1/8 anonim ***** válasza:
62%

Semmilyen lánynál nincs esélyed, mert meg akarsz nekik felelni.


A nők nem szeretik az ilyen srácokat.


(férfi voltam)

2017. nov. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
24 évesen az ember azért már be tudja lőni, hogy mennyire népszerű...
2017. nov. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem meg kéne változnia, határozottabbnak kellene lennie, nem a nőket kérdezgetnie.


Oké, ki lehet kérni pár dologról a véleményüket, de ez amit csinál elég gáz, és sajnos nem vette még észre. Egy olyan pasi, aki sikeres a nőknél, nem járatná le magát ilyen kérdéssel.


(1. voltam)

2017. nov. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy 24 évesen ezek számítanak a legjobban vagyis azt gondold ezek számítanak a legjobban. Ez 14 éves szint.
2017. nov. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

2: Helyes az, aki nem "Brad Pitt-esen", férfiasan, kva jól kinéző módon jóképű. Az átlag felett van, de azért nem a felső 10%-ban, csak mondjuk a felső 25%-ban. Szép arca van, jól néz ki, de azért önmagában a kinézetétől nem dobja le szinte minden nő a bugyiját.


Szívesen küldök neked privátban helyes férfiakról képet, akik se nem extrém jóképűnek nem mondhatóak, de azért átlagoskának sem.

2017. nov. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kevés a leírás, de én ennyi alapján helyesnek és igényesnek képzellek el. A finom arcvonások nagyon előnyösek is tudnak lenni.
2017. nov. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Muti már azt a ranglistát, nekem csak "tetszik" meg "nem tetszik" kategória van :o


Amúgy ezt így nem tudom megmondani. Valószínűleg, mivel egymagasak vagyunk és 15 kilóval többet nyomok (nem, nem nagy a belem, csak van mögöttem 9 év triatlon meg 3 év testépítés), nekem ez kevéske lenne. De ha mondjuk lennél a 170 mellé egy 70-80 kiló, akkor már nem érezném magam furán melletted. A magassággal nincs bajom, de engem zavar, ha ránézésre össze tudnám törni a fiút. Pedig nem vagyok debella állat. Az alkatodat egy tömegelő étrenddel és egy normális edzéstervvel fogod tudni kompenzálni, nem öltözködéssel, mert ez igazán pont akkor számít, mikor nincs rajtad ruha. Az arcodat látni kellene, így arról nem tudok nyilatkozni, de nekem ez így kevés lenne, és nem a magasságod miatt. Ha mondjuk én 50 kilós vékony lányka lennék, akkor cukin festenénk egymás mellett, és valószínűleg jól érezném magam a karjaidban. De nekem az a szexi, mikor egy fiúnak van rendesen combja, feneke, esetleg kicsi pocakja, és válla. És nagyobb, mint nekem, vagy legalább egyforma. Amennyire nőies vagyok én, annyira legyen férfias a párom is.


Biztosan van esélyed, de alacsonyabb és vékonyabb lányoknál. Nekem nincs ilyen magasságfétisem, meg minden elvi hülyeség, én csak annyit várok, hogy a másik ne legyen nálam kisebb, ha már a nemi dimorfizmus is azt diktálja.

2017. nov. 23. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#8 válaszolóval egyetértek, hogy erősebb alkattal férfiasabb megjelenésed lenne. Ráadásul az edzéssel, illetve a fejlődéssel az önbizalmad is nőne.
2017. nov. 23. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!