Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valaki volt hasonló helyzetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki volt hasonló helyzetben? (Lent)

Figyelt kérdés

A problémám röviden annyi, hogy nem találok olyan lányt, aki többségében inkább hasonló hozzám, mint nem. (A kölcsönös tetszésről még nincs szó.) Mellesleg 19f vagyok.


Néhány tulajdonság, amiket örömmel találok (találnék) meg néhány lányban:

-ne igyon alkoholt (vagy legalább ne sokat)

-ne drogozzon, ne cigizzen

-tartsa fontosnak a családot

-tanuljon, legyen hosszútávú célja

-(az előbbiekből csak-csak következik, de) legyen értelmes, lehessen vele beszélgetni

-legyen igényes.


(Kiemelném, hogy külsőségről nem ejtettem szót. Aki most tetszik, a barátaim szerint nem szép. Ennek ellenére a belsője megszépítette számomra.)


Viszont nálam az igényességhez hozzátartozik, hogy figyel az alakjára. Nem, nem teljes vékonyságra vágyok, csak egyszerűen egy nagyjából átlagos alakra (+- valamennyi nyilván). Ez (figyelés az egészségre, alakra) szerintem inkább belső tulajdonság, belső motiváció és elhatározás.


A fent említettek olyan elvárások, melyeket én is adni tudok (mindet). Ezen kívül természetesen vannak rossz tulajdonságaim (nem csak ennyi, de ezek talán a fontosabbak) nem vagyok jóképű, se gazdag (tekintve hogy tanulok még). Ezeket teljesen nyilvánvalóan nem várhatnám, és nem is várnám el senkitől.


Mit gondoltam, van még a mai világban ilyen lány, aki még korban is stimmel kb? Találkoztatok már ilyennel? Ha igen, hol?


Köszi előre is! :)



2017. nov. 23. 17:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát azért elég sok ilyen csaj van aki megfelelne az elvárásaidnak csak körül kéne rendesen nézni.... meg nem neten ismerkedni hanem odamenni és leszólítani.... 34F
2017. nov. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod! Sajnos lehet félreérthetően fogalmaztam valahol, mindenesetre szoktam kezdeményezni, általában inkább élőben, ezzel nincs gond. Viszont akárhol próbálkozom, előbb utóbb kiderül, hogy bizony mégse felel meg - általában az első (alkohol) dolog miatt.
2017. nov. 23. 17:28
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez totális zsákutca haver. Így nem fogsz szerelmet találni, ha ilyen felsorolt bevásárló listával indulsz neki. Ha csak eg felszines kapcsolatot akarsz, akkor találhatsz, de szerelmet, ezzel, így, ebben a formában nem, mert ugye még a hülye gyerek is tudja, hogy a szerelem az nem a külsőn és nem is a belsőn alapszik, lásd.....a szerelem vak. A kettő elegye, a hibák szépek lesznek, a szép, mégszebb. Szó szerint vak.
2017. nov. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Igen, ebben hasonlóképp gondolkozunk. Írtam is, hogy a többség szerint a lány, aki most bejön, a többség szerint egyáltalán nem szép.


Viszont... Hogy szólítsak akkor le egy lányt? Hiszen akkor csak a külső dönt, és amint gondolom (gondoljuk) az nehezen lesz szerelem.

2017. nov. 23. 17:40
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem értelek. Azt mondod van egy lány. Bejön meg minden, most mi a f....-t írogatsz listákat, meg a "barátaid szerint" stb stb. Foglalkozz azzal a lánnyal aki van most. Szeresd és ne más véleményét tartsd szem előtt! Ne mondd, hogy nem érdekel, mert akkor nem is írtad volna.

Tipikus esete vagy a fától nem látod az erdőt típusnak. ;) De majd meglátod.

2017. nov. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

#5: elhiheted hogy krvára nem érdekel a lista se ezzel a lánnyal kapcsolatban, se senkivel akibe szerelmes vagyok. De az eddigi tapasztalataim alapján csak olyanba estem bele aki ilyen volt.. de ha így jobban elfogadható, ez egy "irány", de persze egyáltalán nem baj, ha nem teljesen ilyen..


A másik, ez a lány bejön meg minden, de amennyire érzem egyáltalán nem kölcsönös, így hiába foglalkozom vele.


Amúgy volt, hogy összejöttem egy lánnyal, aki kb ennek az ellentéte volt (drog kivételével). Nagyon rövid idő alatt hatalmas konfliktusok lettek (megjegyzem nem az én részemről), amit talán úgy tudnék magyarázni, hogy ezek elég fontos "nézetek", amik gyakran szülhetnek ellentéteket. Persze ez már csak az én véleményem, de a tapasztalat azt sugallja, hogy a közös értékrend mindig jó dolog.

2017. nov. 23. 18:05
 7/8 anonim ***** válasza:

#6


Nem is lesz kölcsönös. Majd összejön mással és akkor nyugodtabb leszel egy ideig. Aztán depressziós, végül szenvedélyeteg, aztán múlt idő.

2017. nov. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

#7


Igen, ezt magamban már lejátszottam párszor, meg át is éltem (más lánnyal természetesen), szóval nagy meglepi nem hiszem hogy lesz :D kérdés hogy ha minden ilyen alkalommal ez történik (gondolom van még más is aki haosnlo cipőben jár), akkor a végén vagy senki - vagy megalkuvás? :D viccnek is rossz.

2017. nov. 23. 19:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!