Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a 20-30 éves magyarországi lányok hány százaléka lehet kapcsolat nélkül?

Figyelt kérdés
2017. nov. 23. 19:09
 1/10 anonim ***** válasza:
Most biztos valami nagyobb számot várnál, hogy feltöltődj reménnyel, de a valóság szerintem egy alacsony százalékot tol az arcunkba. Elvégre a nők legkelendőbb időszaka ez.
2017. nov. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
68%

Tökmindegy. Ha értesz a nőkhöz, el fogják érted hagyni a pasijukat.


A nőknek mindig a tekintélyesebb pasi kell, ám ezt sosem fogják beismerni.

2017. nov. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
38%
Kapcsolat nélkül lehet hogy sok, de farok nélkül kevés, hiszen ott van a holdudvaruk, a reménykedő pasik tömege, akik közül néha egyet beengednek a barlangjukba, de csak titokban, hogy közben a "hol vannak a normális férfiak"/"nincs normális pasi" kesergésük hiteles maradjon :)
2017. nov. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Elég kevés.

Azt veszem, hogy itthon inkább kapcsolatfüggő emberek vannak.

2017. nov. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Kb a harmadunk lehet szabad..
2017. nov. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0.
2017. nov. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Akik ebben a korban egyedülállóak, azok leginkább azért, mert irreálisan magasra rakták a lécet, milyen férfi jár(na) nekik. Nem azért irreális, mert olyan férfi nem létezne, aki megfelelne nekik, ha azért, mert ezekért a férfiakért általában náluk sokkal jobb nők is versenyezni kénytelenek.


Amikor itt olvasod a szokásos nincs egy normális férfi, meg minden férfi csak dugni akar sírámot, akkor mindig ugyanaz van mögötte: a nők mindig sokkal jobb férfit akarnak annál, mint amilyet kapcsolatra simán megkaphatnának.

2017. nov. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
41%
2017. nov. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

,,Akik ebben a korban egyedülállóak, azok leginkább azért, mert irreálisan magasra rakták a lécet, milyen férfi jár(na) nekik."

Ez az a logika, hogy mindenkinek kapcsolatban KELL lennie, tök mindegy hogy a másik megfelel-e. Inkább egyedül vagyok mint olyannal akit nem szeretek és nem is fogok megszeretni mert taszító. Ebben mi olyan bonyolult? Miért baj az ha valaki egyedül van?

Tegyük fel létezik 2 millió férfi és nő, ebből 1 milliónak 1 millióval kapcsolatba kell lennie, és akkor minden kerek. Csak hogy ez emberek rohadtul különböznek egymástól és sokfélék. Ezt is számításba kéne venni.

2017. nov. 24. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül a léc van magasan. Én 26 vagyok, nem akarok kapcsolatot. Jól érzem magam egyedül. Majd ha lesz igényem egy párra, akkor keresek. Meg ha találok olyat, aki megfog. Én úgy látom, itthon terjedőben van egy olyan "trend", hogy 30 évesen öreg vagy, és vagy addig fogsz férjet, vagy maradsz egyedül. Ennek megfelelően kényszer kapcsolatokba menekül mindenki, aztán válnak.
2017. nov. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!