Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti milyen gyakran szoktatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti milyen gyakran szoktatok látni alacsony pasikat szép csajjal?

Figyelt kérdés

Alacsony alatt a 170 vagy az alattiakat értem, ugyanis nekem sosem volt még barátnőm, illetve a hasonló vagy alacsonyabb ismerőseim is általában egyedülállóak, míg a 175 körüli vagy magasabb haverjaimnak kivétel nélkül csinos barátnője van.

Szép lány alatt ezt értem:

[link]

[link]

[link]

Őszintén megmondom és sosem látok ilyen csajokat <=170-es pasikkal kézenfogva szerelmesen sétálni. A bevásárlóközpontokban, sétálóutcákon is szinte kivétel nélkül ilyen szerelmes párokat szoktam látni hasonló magasságkülönbséggel (meg néha néhány 174-178 körüli pasit):

[link]

[link]

[link]

Egyszer nővérem ismerőse egy fotó alapján azt hitte, hogy én vagyok a pasija (ami nagyon furcsa, mert a borostám ellenére olyan vékony vagyok, mint egy kislány), de általában lehet látni, hogy az öccse vagyok, nem pedig a pasija és ha hozzám hasonló alacsony srácokat látok egy lánnyal az oldalán, akkor kis vizsgálódás után simán kiderül, hogy csak egy ismerőse/testvére. Igazából döbbenetes ez a jelenség és ez jól alátámasztja azt az állítást, miszerint a csajok nem vonzódnak az alacsony pasikhoz. Szerintem kb. az a kategória vagyunk, mint a nőknél a formátlan, trampli, molett debellák.

Írjátok le, hogy hány évesek vagytok és mi a nemetek!



2017. nov. 24. 15:23
 1/8 anonim ***** válasza:
91%

Az én ismerősi körömben a pároknál nagyon ritka az akkora magasságkülönbség, mint a képeken amiket linkeltél. Köztem és a párom között pl 10 centi ha van.


Én amúgy szoktam látni velem egyforma magas (170 cm vagyok), vagy valamivel alacsonyabb pasikat kézenfogva lányokkal... de sose számoltam, hogy mennyit.

(Meg eleve nem annyira nézem az embereket, általában olvasok még sétálás közben is, így semmiből nem látok sokat :D )

Van pár pasi haverom/ismerősöm, akik ilyen 170 körül vannak, nyilván van köztük aki szingli jelenleg, de olyan "örökké egyedül vagyok és egy nőnek se kellek" típus nincs köztük, aki szingli az nem talál megfelelő párt aki érdekelné, nemrég szakított, nem akar kapcsolatot, stb.


Biztos sokan nem látják vonzónak az alacsony pasikat, mondjuk a barátnőim körében volt, hogy valakinek vele egymagas, vagy picit alacsonyabb srác jött be, ott maximum az volt a probléma, hogy "majd mások mit szólnak", lehet valakinek ez visszatartó erő. Illetve többektől hallottam, hogy azért nem jönnének össze alacsony férfival, mert jó eséllyel komplexusos lenne.


Én mondjuk sose értettem, miért akkora probléma ez, van egy csomó 150-160 cm magas lány, akikhez képest magas vagy. Mi a gond velük?


24/N

2017. nov. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%
Az öcsém és a barátnője például. A lány nagyon szép arcú, vékony nagy cicikkel (irigylem is érte). Tesóm meg alacsonyabb nála pár centivel. Jól megvannak már 2 éve együtt.
2017. nov. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Kb. soha vagy azok a pasik a barátnőik lényegében.Némelyik lányt nem is értem,hogy mi tetszik nekik bennük,mert olyan kisfiúsak,kis dagi óvodások vagy homok az összes.
2017. nov. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Napi szinten látok párat,akiket ismerek is,és batátnőjük,feleségük,élettársuk van.A magasság csak egy adat,a jellem az,ami megtart.
2017. nov. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Napi gyakorisággal.
2017. nov. 25. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Na mi van törpe fiúkák,nem tetszenek a tények?
2017. nov. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Elég sokat, pl én is 4-gyel magasabb vagyok a kedvesemnél :)


Kit érdekel, szeret, szeretem ez a lényeg, a magasság csak egy szám.


28n

2017. nov. 26. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nézzétek a jó oldalát:még lehettek kis orbán féle minidiktátorok. XD
2017. nov. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!