Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az miért van hogy az olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az miért van hogy az olyan nők akik vonzanak elérhetetleneknek tűnnek számomra, míg akik vonzódnak felém, azok meg nem érdekelnek?

Figyelt kérdés

2017. nov. 25. 14:07
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

"elérhetetleneknek tűnnek számomra"


Az, hogy te gyáva vagy leszólítani őket, attól még nem elérhetetlenek.

Inkább csak te vagy töketlen.

2017. nov. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Lehetnek az igényeid túl nagyok.

Lehet ahogy az első mondta, félsz kezdeményezni.

De valamiért a férfiaknak tetszik ha "vadászhatnak" egy nőt. Ha a nőt sok dolog árán kapják meg. Attól független lehet ugyanolyan jó egy olyan kapcsolat is amiért nem kellett küzdeni

2017. nov. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Van egy mechanizmus ami bekapcsol amikor ilyen nőhöz odamegyek és olyan rosszul érzem magam hogy azt mondom hogy inkább oda sem mentem volna. Szinte kibújok a bőrömből és kitérek a hitemből. Innentől tudom hogy ha még érdekelném is a Nőt akkor is nincs értelme mert kiábrándulna belőlem illetve nekem nem esne jól így egy kapcsolat.

Ez többször már előfordult tehát sokszori tapasztalat sajnos.


Viszont ha lejjebbadom akkor meg bennem van hogy nem is tetszik igazán, nem is vonz miért is vagyok vele?

2017. nov. 28. 08:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!