Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Végem van

Figyelt kérdés
Minden làny idősebb pasit akar magának 21 vagyok és nem tudok felszedni senkit mert minden csajnak 30éves pali kell értem hogy érettebbek meg minden de én se vagyok egy gyerekes balfsz ronda nem feltétlen vagyok mert vannak éha lanyok akik érdeklődnek de csak 15-16 évesek kiskoruval nem nagyon akarok kezdeni már megbolondulok

2017. nov. 29. 06:32
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem minden lány ilyen, sőt. Szerintem volt akinek csak ez volt a kifogása hogy visszautasítson.

Csak úgy fogsz korodbeli lányt találni, ha tovább keresel.

Ismerkedned kell hogy megismerjenek, és akkor megváltozik a véleményük.

2017. nov. 29. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
idővel neked is el jön az aki neked kell
2017. nov. 29. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Érdekes, én meg nem találok ilyen lányokat.
2017. nov. 29. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ez a férfi sors. A gimiben a 17-18 éves csajok mind 22- 25 éves pasikkal voltak, mi meg vertük a farkunkat rongyosra. De nyugi ez átmeneti, eljön hamarosan a te időd...
2017. nov. 29. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Mit jelent, hogy nem vagy gyerekes?

Én jobban preferálnám a korosztályom, ha akarnának mást is szexen meg bulin kívül. De ez nekem unalmas. Én olyan embert akarok, akivel lehet tervezni, akinél benne van a pakliban, hogy összeköltözünk majd pár évvel később, akivel lehet éjszakákon át komoly témákról is beszélgetni, és aki hozzáad az életemhez. Nem, nem azzal, hogy jó vele, hanem minőségi tartalmat, motivál, érdeklődik, tud újat mutatni, és nem valami felszínes trash témát tol egész nap, meg a közös programjaink kimerülnek a kockulásban és a sorozatnézésben.


Nem vagyok grammar nazi, de azért khm... Nem igazán győzött meg a komolyságodról.


Pont annyi idős vagyok, mint te, és tudom, hogy ez sokaknak marhára fiatal, és nem akarnak még elköteleződni, meg élni akarnak, meg tudomisén. De aki nem ebben gondolkodik, annak jobban szokott működni egy idősebbel a kapcsolat, aki már kivette a kezét a biliből nagyobb eséllyel, és kezdi belátni, hogy az élet nem az éjszakázásoknál és a partnercserélgetésnél kezdődik egy idő után, hanem ott, hogy közös élet, közös tervekkel, és hosszútávú közös, illetve egyéni célokkal. Nekem legalábbis nem megy ez a "járunk oszt majd lesz valami" módi.

2017. nov. 29. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
5#. Nagyon szépen leírtad a lényeget osztom a véleményed
2017. nov. 29. 10:22
 7/10 anonim ***** válasza:
49%

Egyet értek az ötössel.

Én speciel 30+ -os pasiként a hasonló korosztalyú (fiatal) lányok között keresgélek, sajnos pont nem sok sikerrel. Persze nem vagyok az a jóképű macsó, de mindig reménykedek... :) talán egyszer...


(A "korosztályom" beliek /mielőtt valaki ezzel jön/ pedig nem pont ugyan azt keresik. A normálisabb foglalt. Aki szabad pedig leginkább a vaskos pénztárcára hajt vagy túlsagosan más a világnézetünk. )

2017. nov. 29. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha azt akarod, hogy majd ha Te is az az idősebb pasi leszel, akiért zsonganak a tinilányok, akkor ne nősülj meg soha, kb 40-45 éves korodig, még akkor sem, ha álmaid nőjébe (azt hiszed) futottál bele mostanában :-)
2017. nov. 30. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 János Gilján ***** válasza:
66%

Egyre inkább úgy érzem, hogy kéne külön "rinyatopik" a GYK-ra, ahol mindenki elsírhatja a bánatát, hogy miért igazságtalan vele az élet, pedig ő mennyire mindent megtett.


Csak hogy válaszoljak is, kérdező tedd azt, hogy tököket növesztesz és összejössz egy olyan lánnyal, akit elképzelsz magadnak. Mit vársz tőlünk, mit válaszoljunk erre a kérdésre?

2017. nov. 30. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"rinyatopik"

Ez tetszik, Jani! :-))

Kérdező, azt írod, hogy 15-16 évessel nem akarsz kezdeni. Értem. Tehát te megválogathatod életkor szerint a potenciális partnereidet, de a csajoknak kutya kötelessége elfogadni téged, akárhány éves is vagy?

2017. nov. 30. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!