Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért látni sokszor olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért látni sokszor olyan jeleneteket filmekben, hogy egy férfi és egy nő magából kikelve ordibál egymással, látszólag gyűlölik egymást, aztán hirtelen egymásnak esnek. Mi van emögött?

Figyelt kérdés

Rendszeresen előveszik a filmesek ezt a klisét, ami - lássuk be - egy teljesen logikátlan eseménysor. A "páros" kígyót-békát dobál egymásra, ordítoznak, szidják egymást, az indulatok totál elszabadulnak, aztán váratlanul forrón megcsókolják egymást, és szexszel végződik a dolog. Biztos láttatok már sokszor ilyet filmekben, sorozatokban - azt gondolom, ha ezt a filmesek ilyen gyakran alkalmazzák, biztos a való életben is gyakori lehet.


Mit gondoltok, mi lehet ennek a magyarázata, mi lehet eme jelenség mögött? Ez valamiféle "teszt" lehet, hogy meddig lehet húzni a másik agyát? Vagy van, akit kifejezetten az indít be, ha a másikat idegesnek látja?



2017. nov. 29. 09:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%
nem tudom, de én biztos nem kívánom meg a páromat amikor elküldöm a jó édes....anyjába
2017. nov. 29. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
92%

Mert az agresszió és a szex (és a szexuális agresszió) is ösztönös cselekvés. Van, akit felizgat, ha lefogják, kikötözik, fenekére csapnak, vagy felképelik. Ebben is vannak árnyalatok, én ott hagynám faképnél a másikat, ha az arcomat megütné, vagy a számat befogná, de van, ami agresszívabb cselekvés, és izgat.


Nincs ebben semmi teszt. És a való életben nem gyakori egyáltalán, a békülős szex az igen, de ha én komolyan veszekszem valakivel, olyannyira, hogy ordításig fajul, akkor mindenre vágyok, csak arra nem, hogy szexbe fordítsa. Esetleg úgy, hogy mindenki eldobja a fegyvert, bocsánatot kér, és ölelgetve egymást, megbeszéljük a dolgokat felnőttként.

2017. nov. 29. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Mert az amerikaiak hulyek
2017. nov. 29. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű, mindkét elemet szereti a nézők nagy része. Az őrjöngő veszekedést és a szexjeleneteket is. Azért, egy film, ne tartson már egy hétig, meg végig nézik a békülési fázist is.
2017. nov. 29. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerűen csak film, sorozat. Az emberek szórakoztatása a lényeg.


Sokan pedig a látottakat készpénznek tekintik, és úgy gondolják, hogy annak úgy kell lennie a valóságban is...aztán pedig bilibe ér a kéz.


Biztosan vannak olyan párok, akik egymásnak esnek egy kiadós anyázás után, de nem hiszem, hogy sűrűn előfordul.

2017. nov. 29. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Nyilván ezeken a filmeken látnak nagyobb profitit a filmkészítők - lám már a GYK-ra is eljutott a híre.

Mi nemigen ordibálunk magunkból kikelve, szóval saját tapasztalatot nem tudok megosztani. Feszültebb helyzetek megbeszélése viszont valóban végződik szex-szel

2017. nov. 29. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Nem vagyok már mai csirke, de ilyet a való életben még nem éltem meg, és nem is láttam, hallottam barátnőimtől.

Biztos tanítják a rendező szakon ezt az összetevőt:-)

Dráma.

Nincs valóságalapja.

Sőt, a párom mondta, hogy ha nagy ritkán a 8 év alatt elborult az agyam, és esetleg idegesebb stílusban beszéltem vele, szóval ilyenkor mondta, hogy marhára nem vagyok így kívánatos nő. Marhára nem indítja be. Kiabálás? mondjuk kiabálni nem szoktam, nem gondolom, hogy sokáig maradna velem, ha ordítoznék vele.

De ahogy itt olvasni szoktam a válaszokat a férfiak nem igazán tűrik el a kiabálós nőket maguk mellett.. már ha van eszük:D

Szóval már itt bukik a kérdésed valóságtartalma.

2017. nov. 29. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
90%
Nyilván aki nem olyan típus, az nem érti meg, mi van emögött. A hevesebb, temperamentumosabb emberek talán tudják. Mindkét állapot felfokozott, és én bizony nem egy lánytól hallottam már, hogy kifejezetten tetszett nekik, ha a párjuk ilyen állapotba került. Ettől persze még nem mondom, hogy ez elfogadott, gyakori, vagy nem perverz kicsit. :)
2017. nov. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
84%
Egy volt barátommal rendszeresen végződtek csókkal a veszekedéseink, szóval van ilyen, ha két temperamentumos ember kerül össze és még nagyon kívánják egymást.
2017. nov. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én is ilyen hirtelen és szenvedélyes típus vagyok, viszont szerencsére eddig mindig higgadt, nyugodt partnereim voltak. Azt hiszem ez a fajta veszekedés csap át olykor nem csak szexbe, hanem tragédiába is.
2017. nov. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!