Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sok nőtől lehet azt hallani,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok nőtől lehet azt hallani, hogy "biztos tetszem ennek a pasinak, mert mindig ÚGY néz rám". Mit takar ez az "úgy"?

Figyelt kérdés

Létezik a férfiaknál az a típusú nézés, ami egyértelműen elárulja, hogy szerelmes lehet? A sóvárgó, epekedő, lélekig hatoló tekintetre gondoltok ilyenkor? Amikor arra a kis időre megszűnik a külvilág és megáll az idő?


Mi van tehát emögött? Mire gondoltok, mikor ezt mondjátok, hölgyek?



2017. nov. 29. 15:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
32%

Van ilyen nézés, de utána tettek követik, ha valódi az érdeklődés


Tinilányként számtalan alkalommal csaptam be magam azzal, hogy biztosan tetszem neki, csak félénk, csak most nem alkamas, csak csak csak... Maradt a hónapokig tartó nézelődés, aztán persze nem lett semmi.


Felnőtt nőként már tudom, ha egy férfi akar valamit, lépni fog. A többi csak mellébeszélés.

2017. nov. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
72%

Van az a bizonyos szerelmes nézés, de erre azért nem érdemes adni, mert könnyen félre lehet értelmezni a jeleket.

Sokan oda is belelátják ezt a tekintetet, ahol valójában nincs.


22/N

2017. nov. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
66%
Mert megnéz valaki valakit attól még abba nem kell többet beleképzelni. Ha meg valaki annyira úgy nézne a másikra az már lépne.
2017. nov. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
82%
A szerelmességet szerintem nem lehet annyira látni, de azt lehet, ha tetszel neki. Ahogy egy korábbi válaszoló írta, csak egy 10 éves gyerek vagy egy autista nem látja ezt (a többség azt írta, hogy neeeem lehet látni). Azt is lehet, ha szomorú vagy boldog az ember.
2017. nov. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
87%
Van ilyen nézés. Mint Rákosi a búzára, tudod.
2017. nov. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
74%

Nem vágom, mit keres ez a kérdés a Felnőtt párkapcsolatok kategóriában?

De jól van, legyen úgy.

A kérdésre. Létezik az a fajta nézés, kérdező, meg létezik más fajta is. AZ a fajta nézés azonban nem jellemző az ismerkedési fázisban. Ott a másik fajta nézés a jellemző, amikor el akarja hitetni a pasi a csajjal, hogy nem megdugni akarja, hanem érdekli az egész lénye.

A szerelmes nézés később jön, amikor VALÓBAN szerelmes a pasi.

Ezeket természetesen lehetetlen szavakkal leírni, de majd megtapasztalod magad is.

2017. nov. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
82%
2017. nov. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
6, a pasik nem akarják megd.gni a nőket, általában náluk is többről szól a társkeresés. Ha csak ez van, akkor nem őszinték.
2017. nov. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én csak magamból tudok kiindulni. Nem tudom milyen lehet ez a tekintet...

Sajnos eddig mindig cserben hagytak, sohasem voltak jók a megérzéseim nekem sem.

Viszont ha véletlenül néhanapján a tekintetem, a nekem rettentően tetsző férfi tekintetével találkozik, akkor így van, abban a pillanatban és közvetlenül utána pár másodpercig tényleg mintha megállna az idő. A szívem szaporábban kezd verni és csak lassan, fokozatosan tudok visszatérni a "valóságba". A rosszulléthez hasonlóak a tüneteim. A nemek között sztem ebben abszolút nincs különbség. Ezek megtörténnek velem amúgy akkor is ha nem kölcsönös a vonzalom.

Van akinek könnyebben, és van akinek nehezebben sikerül ezt a "szerelmes" tekintetet észrevenni. Akad olyan is aki csak sejti hogy tetszhet az illetőnek, nem biztos benne. A tekintet mellett a viselkedés, a kommunikáció is majdnem ugyan olyan fontos, ennyiből nem lehet leszűrni hogy xy-nak húdenagyon bejövök, hiszen ezer féle dolog miatt nézhetünk egymásra. Alap kommunikáció a szemkontaktus.

Ha odáig vagyunk valakiért akkor a józan ítélőképességünk tény,hogy megszűnik. Mindegy mit csinál az illető olyan hogy jó vagy rossz nincs, a határok összemosódtak. Nem tudod őt kiverni a fejedből bármit is csinálsz. De ez nincs rádírva, vagyis nem mindenkin látszik olyan feltűnően vagy egyáltalán nem is látszik, így akár fogalma sem lehet erről az egészről a másik személynek, főleg ha ő sem olyan jó ezeknek a jeleknek a dekódolásában. Akkor meg is bukik az egész kapcsolat, nem lesz belőle semmi.

2017. nov. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Észre lehet venni sokszor, igen.


Saját sztori:

Legérdekesebb pl. hogy kívülálló is észreveszi, ha figyel. Amikor legutóbb az egyik munkatársam súgta társaságban a fülembe, amikor ültünk egy helyen, hogy " szerintem tetszel XY-nak".


Igazából tudom, érzem meg látom én is, meg közben ki is nyilvánította, szóval tényleg így volt.


Milyen a szerelmes nézés,

1.Röviden: bamba. :)

Egyébként -főleg pasiknál, ha tetszik egy nő, és először találkozik a tekintet, a szemöldök egy másodpercre felemelkedik(bár ez általában a nőknél is), kb "kikerekednek" a szemei.


2.Pasi tulajdonság, hogyha nagyon tetszik, jellemzően el is feledkezik magáról és rajta felejti a tekintetét, még ha csak 1-2 másodperccel is hosszabban, mint a sima, átlagos esetekben.


+3. A legötbben mosolyognak is önkéntelenül.


A nőknél meg ha olyat lát, aki tetszik neki, meg jellemző, hogy megrebben a szempillájuk hirtelen: villant vagy hogy mondjam. :)

2017. nov. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!