Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nőknek már ez a magasság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek már ez a magasság sem elég? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Ez a válasz ihlette a kérdésemet:


"182cm-es férfi vagyok, sok lány és nő szerint túl alacsony, nem egy és nem 2 alkalommal küldtek el erre hivatkozva melegebb éghajlatra nyomdafestéket nem tűrő stílusban, pedig nekem a pici lányok jönnek be és náluk is próbálkozom.


Ezek után én kimondottan megértem a 160-170cm-es alacsony férfiak úgynevezett "panaszait", valóssághoz közelebb eső megfogalmazással élve szembesülésüket a valósággal!"

Tényleg, mit akarnak már a lányok? Aki nem felhőkarcoló annak már semmi esélye?



2017. nov. 30. 11:14
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
79%

Valószínű az csak egy kifogás volt, mással lehet a probléma.

Van egy 165cm-es barátom, sosem volt gondja a csajozással.

2017. nov. 30. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
25%
Budapesten nagyobb valószínűséggel nem, ahol a csajok is jóval magasabbak mint vidéken (átlagosan 170-173 körül vannak a pesti fiatal nők+ugye magassarkú). Ez attól is függ, hogy a pasi milyen közegben milyen csajoknál próbálkozott. Mert egy falusi szürke kis leánykánál nem hiszem, hogy problémát jelentett volna, de például egy elitista, modellalkatú, hedonista, dögös Corvinus-os csajnál már elég valószínű, hogy nem lenne elég.
2017. nov. 30. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 Lazy Lover ***** válasza:
29%
nekik semmi se elég több "nő" is mondta már 185 cm felett nem férfi a férfi
2017. nov. 30. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
77%
Nem hiszem el az idézett szöveget. Valószínűleg provokáció volt.
2017. nov. 30. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
69%
Jajjjj istenem de kbszottul unalmas. Lattam ezt a kerdest es emellett volt EGY CSOMO olyan valasz, hogy 170 centisen milyen noi voltak azt bezzeg leszarod mi te nyomorek? Mostmar tudod mit tanacsolok neked? Vagd le tobol a labaidat aztan nem kell tobbet felallnod es senkit sem fog erdekelni a magassagod. Szanalmas luzer.
2017. nov. 30. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
55%

hülyeség, ha tényleg ez megtörtént volna amit bevágtál ide, akkor az csakis egy nagyon hülye kiduma lenne, hogy lekoptassák a bunkó pasit.

ez egy hülye kiduma, de kb annyit érdekli a nőket ez, mint hogy téged érdekel, hogy 32B vagy 34C mellük van. persze a nagyobb jó, de emiatt nem szakítasz.

amúgy meg a legtöbb híres sztár, akik bármikor kapnak csajt maguknak 180 alattiak.

2017. nov. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
20%

"amúgy meg a legtöbb híres sztár, akik bármikor kapnak csajt maguknak 180 alattiak."


Azért nem mindegy, hogy mennyivel vannak 180 alatt. Mert a 175 még teljesen rendben van, a 170 pedig már egy halálos ítélet. Mellesleg elég ostoba vagy ha sztárokkal példálózol. Ők a hírnevük és pénzük miatt lettek vonzóak. Ha Tom Cruise egy totál hétköznapi magyar pasi lenne, most valószínűleg a Praktikerben dolgozna raktárosként vagy csomagkézbesítő lenne a DPD-nél és ezen a szürke esős hétköznapon arra gondolna, hogy milyen aljas volt a 155 magas, baltával faragott arcú molett irodai asszisztens exe, hogy félrelépett egy +178 centis pasival fél évvel ezelőtt.

2017. nov. 30. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
32%

Genyónőknek magasság sem jó kipipálva.

jöhetnek a genyónőknek csak pénz/jóképű/kopasz/béemvés csávó kell kérdések.

2017. nov. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
33%

Imádom az ilyen otromba hülye kvákat, akik állva akarnak fszt szopni, komolyan... 160 centis kis pincsi, és 190 alá nem adja...


Ez vagy csak kifogás, vagy egy olyan ember véleménye, akit örülj, hogy nem ismersz, mondom ezt nőként. Én 180 magas vagyok, érthető, hogy nálam is 180 a határ, de jobb lenne, ha kicsit magasabb lenne nálam, de egy törpe mit akar ágaskodni még a farokért is?

2017. nov. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
40%

Aki azért nem tud barátnőt találni, mert csak 170 cm, az magára vessen!

Kb mintha azért nem tudnál kapcsolatot kialakítani, mert kopaszodsz.

Persze, hátulütő, de ez csak egy dolog a sokból.

2017. nov. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!