Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ismertek olyan kevésbé dekorít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismertek olyan kevésbé dekorítív (4-6/10) nőket, akik kihasználják, hogy nőnek születtek és összefekszenek felső kategóriás (8-10/10) férfiakkal kizárólag szexkapcsolatra?

Figyelt kérdés
Megrontják őket. :(

2017. nov. 30. 14:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nem.
2017. nov. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nem. Aki szexkapcsolatos típust ismerek, az vagy ő maga 8-10-es kategóriás és úgy dug 8-10-esekkel, vagy 4-6-osként hozzá hasonló szintűekkel csinálja. Max olyanról tudok, aki 1 éjszakát töltött el jobb pasival, és komolyabbat akart volna, és a pasi kezdeményezett.
2017. nov. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Mutasson már valaki egy 4-6-ost meg egy 8-10-est. Nem tudon vizualizálni...
2017. nov. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez már inkább matekóra, mint felnőtt párkapcsolati téma.
2017. nov. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Neked nem való kapcsolat.
2017. nov. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
92%

Rosszul vagyok ezzel az x/10-es hülyeséggel. Dedó szint.

"Felső kategóriás" :) Milyen agyament, óvodás szöveg ez?

2017. nov. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nem
2017. nov. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
76%

Értelmes nő semmilyen palival nem jár össze dugni csak mert jajj de jól néz ki a pasi...

Ha egy nőnek nagyon jó személyisége és értékei vannak akkor pedig kinézettől függetlenül dögleni fognak a pasik utána, és nagyon jól teszik.

2017. nov. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
88%

Rosszul tetted fel a kérdést. Úgy kellett volna, hogy: Mennyire jellemző a nőkre, hogy náluk sokkal szebb férfiakkal gyorsan lefekszenek/belemennek szexkapcsolatba, annak reményébe, hogy ebből párkapcsolat alakulhat ki.


Erre a válasz az, hogy nagyon is.


Főleg fiatal korban alig akad nő, aki ilyennel ne próbálkozna, csak egy részük idővel megérti, hogy ez nem működik, miután egy párszor megszívták. A másik részük vagy nem érti meg, vagy képtelen beletörődni, hogy vmi átlagpasival kell(ene) beérnie. Ezek azok a nők, akik a társkereső oldalakon kötnek ki, az "egyetlen normális férfit" keresve.

2017. nov. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
23%

Nem minden jó pasi van elszàllva magàtól,nem feltétlenül hasznàljàk ki a helyzetet.Nem dicsekvésből,de én a pasik körében jó csjnak szàmítok.Nagyon jó megjelenésű,"10-es " fiúkkal voltam szinte mindíg.Bàr nem csak a külsejük fogott meg,én nem csak lefeküdtem velük,rendes kapcsolat volt.

Nos ők nem tartottàk magukat olyan jó pasinak,inkàbb voltak szerények.Előttem és utànam is inkàbb az àtlagos vagy az alatti,sőt bizonyos esetekben kifejezetten ronda nőkkel is kezdtek komolyabb kapcsolatot.Tehàt felesleges ez a besorolgatàs,ez tényleg relatív dolog.

2017. nov. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!