Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Régen szerelmes volt belém a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Régen szerelmes volt belém a kiszemeltem, de mostmár nem az! Na ilyenkor mi van?

Figyelt kérdés

Van egy pasi akibe teljesen belehabarodtam, egyszerűen imádnivaló :) Úgy érzem vele tényleg komolyan el tudnám képzelni a továbbiakat mert egyszerűen annyira egy hullámhosszon vagyunk, és külsőre is az esetem :) A személyisége meg főleg, az életmódja is, ambiciózus, tele van élettel, kedves, humoros, irtó okos. Szóval bejön na!

Az elmúlt hétvégén viszont mikor összefutottunk ugyebár többen egy kisebb baráti társaság és ő is ott volt. Kint voltunk a karácsonyi vásáron is, ő is ivott pedig amúgy nem szokott és hát mindenki jól érezte magát. És előjött egyik ismerősünk egy sztorival velem kapcsolatba és végül az én kiszemeltemről elmondta, hogy ja ő amúgy régen mennyire szerelmes volt belém! Én hirtelen köpni nyelni nem tudtam gondoltam most mi van? Ennyit is kérdeztem, hogy mi? És, hogy én tuti észre se vettem, még gimis voltam de nagyon odavolt értem, a sok "véletlen összefutás" nem volt ám véletlen. Én meg mondom mivan? Emlékszem egy szót beszéltünk kábé és nekem akkor barátom volt. Tényleg meg sem fordult a fejemben, hogy az a srác most akkor mi van? Még mindig nem tudok napirendre térni úgy meglepett. Amúgy nekem is tetszett, mármint megjegyeztem magamba, hogy megint itt a cuki szép szemű srác. De semmi más barátom volt őt szerettem.

És barátnőm kérdezte, hogy na és még mindig szereted? Mire ő meg csak nevetett, hogy nyugi azóta felnőtt. Már szóba is áll azokkal akikbe szerelmes. Én meg csak néztem...

Amúgy elpirult bár lehet csak a sok pálinkás puncstól (fújj), és azóta mintha "picit" kerülne.

Eddig egyébként minden rendben volt, ő jött oda először is bemutatkozni, beszélgetni velem, ajándékot is kaptam a születésnapomra tőle de egyébként kettesbe nem nagyon beszélgettünk egy ideig, meg inkább visszafogott velem. De nem tudom mennyire komoly ez, igazából az az érdekes, hogy barátnőm mondta utólag, hogy lecseszte, hogy miért kellett beégetni mindenki előtt azzal a szerelmes sztorival "nem azért mondta el". Hoppá akkor most rólam beszélget? Vagy ez csak véletlen egy kikotyogott sztori és kész nem is miattam aggódott hanem, hogy a többiek előtt ég be? Nem tudom mi van, miért nem keres amikor pont pár nappal azelőtt kezdtünk el messengeren is beszélgetni és az előtte lévő három nap mindig írt valamiért. Szerintetek? Nagyon tetszik nekem és ha régen tényleg "szerelmes" volt belém akkor csak tetszhetek neki nem? Mit kellene lépnem? Hétévégen elvileg mindenképp találkozunk.


2017. nov. 30. 17:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Én magamból indulok ki. Ha most előhúznák valahonnan azt, aki tetszett régen, egyáltalán nem érdekelne. Beszélgetnék vele, lehet még barátok is lennénk, de nem hiszem, hogy egyből az lenne bennem, h úristen, nekem ő kell.

Beszélgess vele sokat,ha tetszik neked, aztán majd vagy kialakul kettőtök között valami, vagy nem. Nem hiszem, hogy odalenne érted most, mert x évvel ezelőtt tetszettél neki. Bizonyos kor után ez már nem így működik. :)

2017. nov. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hany evesek vagytok most? Nem mindegy. Ha tinikent szerelmes volt, nem feltetlen jelenti, hogy ebben ragadt meg. Az ember felno. Ha hetvegen talalkoztok es beszeltek, ugyis kiderul. Majd ird meg.
2017. dec. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!