Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés
Mind a 2 en Pestiek 23 évesek vagyunk tinderen kezdtünk el chatelni majd átmentünk facere, (tinderen csak akkor lehet beszélgetni mással ha tetszetek egymásnak) 2 hete beszélünk és eddig 2x hívtam találkozni, de mind a 2x azt mondta nem ért rá amit elhiszek mert sokat kellet tanulnia (egyetemisták vagyunk) és utána írta, hogy ne lekoptatásnak vegyem mert semmi ilyesmiről nincs szó, mondta hogy a jövőhete sokkal szabadabb. Eddig minden nap beszéltünk max 2 nap kihagyás volt, érdeklődik irántam jókat beszélgetünk, és most olyan helyzetbe vagyok, hiszek is neki, meg nem is. Még próbálkozzak hátha?

2017. nov. 30. 18:54
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Tinder egy fostalicska azt hagyd . Való élet fogja eldönteni hogy kivel találkozol meg a sors ,☺
2017. nov. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
55%

#1 a tinder nem fostalicska, én olyan emberekkel ismerkedtem meg rajta keresztül, hogy ha valaki más mesélné, azt hinném, hazudik. Még én magam is nehezen hiszem el. Közszereplők, külföldi milliomosok...több külföldi utat is fizettek már nekem, illetve a mostani barátomat is onnan ismerem. Nekem csak jó tapasztalataim vannak vele - bár igaz, hogy csinos lány vagyok és ez ennek köszönhető.


Kérdező, ez az időszak most tényleg szívás az egyetemen, nekem sincs időm randizgatni, úgyhogy szerintem várd ki a jövő hetet. Ha azt is lemondja, akkor viszont legyél távolságtartóbb...

2017. nov. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha felajánlotta a jövő hetet, akkor valószínűleg tényleg érdeklődik irántad. Ha akkor is lemondja, akkor ne foglalkozz vele tovább, majd ha akar, akkor jelentkezik, ha meg nem, akkor nem.

A tinder meg tényleg jó hely, én tök sok érdekes, jófej embert ismertem ott meg (egyik közülük azóta a férjem).

2017. nov. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2017. nov. 30. 19:16
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez most komoly kérdés?
2017. nov. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!