Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek nem igazságtalan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nem igazságtalan, hogy ha egy nő nagyon magányos, akkor lehet belőle "macskás nő", miközben ha egy magányos férfi egy macskával él együtt, az szánalmas?

Figyelt kérdés

Ilyen téren nagyon egyenlőtlenül lettek leosztva a lapok. Egy magányos nő mindig enyhítheti a kínzó magányt egy macskával(vagy többel), de olyan nincs, hogy "macskás férfi", mert ezt nevetségesnek tartják. Adná magát, hogy akkor tartson kutyát, de - hacsak nem kertes házban él - ez eléggé kivitelezhetetlen, vagy legalábbis problémás.


Azt gondolom, egy magánytól szenvedő férfi is szívesen venne igénybe olyan lehetőségeket, amik enyhítik a magányát(ez esetben házikedvenc). De amíg egy nőnél ez alap, addig egy férfit ezért cikiznek, megszólnak, lesajnálnak. Egy férfi legyen annyira kemény, hogy bírkózzon meg a magánnyal egyedül.


Ti hogy látjátok ezt? Nem "unfair" ez egy kissé?



2017. nov. 30. 19:47
1 2
 1/18 Heart of Darkness ***** válasza:
79%
Nem tudom, de nekem 5 macskám van. :D
2017. nov. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
26%
A macskás nő is szánalmas :D
2017. nov. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
89%
Nem láttam ilyet, hogy megszóltak volna egy férfit, ha macskát tart. Nekem is van, más férfiakat is ismerek, akiknek van, és soha nem sajnált le érte senki. Nem mondom, hogy nem tartottam a beszólásoktól, mielőtt megvettem a macskámat, de semmi gond nincs.
2017. nov. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
79%
Én macskával élek együtt, de nem tartom magamat szánalmasnak. :O
2017. nov. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
19%
Mindketto qva szanalmas :D
2017. nov. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
75%
Leendő macskás nőként, szerintem éppen, hogy pozitív, nem pedig szánalmas egy macskás férfi, én nagyon bírnám.
2017. nov. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem tök oké mindkettő.


='.'=

2017. nov. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Ez milyen hülyeség már.

Egyrészt, a saját életed, a saját kedved miatt csináld a dolgaid, és ne azért, mert a társadalom, meg mások mit gondolnának rólad. Meg miért lenne gáz?

Nekem mondjuk ugyan nincs macskám, de imádom a macskákat férfi létemre, néha amikor leutazok apumhoz, náluk vannak macsekok, és imádnivalóak.

2017. nov. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
#8 Tudod, létezik egy olyan fenemód rossz dolog, hogy pletyka. És egy kisebb lélekszámú településen gyorsan híre megy, ha egy férfi macskával, macskákkal osztja meg az otthonát. És onnantól elkerülhetetlen, hogy egy kissé ferde szemmel nézzenek rá a továbbiakban.
2017. nov. 30. 20:06
 10/18 anonim ***** válasza:
19%
Az igazi emberek kutyával élnek együtt. De nem egy házban, lakásban, ágyban. Legfeljebb udvarban tartják. :D
2017. nov. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!