Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen egy átlag alatti férfi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen egy átlag alatti férfi?

Figyelt kérdés
Milyen külső és belső tulajdonságokkal rendelkezik egy ilyen férfi, akire mondhatjuk hogy átlag alatti?
2017. nov. 30. 19:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Erősen túlsúlyos (legalább 30kg plussz), elhanyagolt fogazat, haj, szőrzet, ruházat, elviselhetetlen testszag állandó jelleggel.

Belsőleg: manipulatív, lusta, önző, hisztis és akaratos. Tehát, mint egy nagy gyerek.

2017. nov. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
56%
egyet se félj, mindjárt berobban ide a gyakoris "még nem volt csajom és soha nem is lesz" kategória apraja-nagyja és elmondják, hogy ők milyenek. Igaaaz? na merre vagytok? ^^
2017. nov. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
#2 Annyira gonosz vagy, most elrontottad a bulit. :(
2017. nov. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
71%
A nők a férfiak több mint 80%-át átlag alattinak tartja.
2017. nov. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem ha átlag alatti a külseje, akkor lehet akármennyire is átlag feletti a belsője, a nők kb. levegőnek nézik.
2017. nov. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
46%

Az összkép a legfontosabb, de mivel konkrét személyeket nem linkelhetek be így leírom azokat a tulajdonságokat, amelyek elég szépen hozzájárulnak ahhoz, hogy valaki átlag alatti legyen.

Külsőre:

* 170-175-nél alacsonyabb (arc/test nagyon minimálisan tud kompenzálni)

* Kifejezetten előnytelen arcú (az átlag alatti arc viszont nem probléma, ha a pasi elég magas)

* Kóros soványság vagy elhízás (értéket nem mondok ez úgy is elég szubjektív)

* Kicsi vékony pénisz (15-nél rövidebb vékony p*cs)

* Erős kopaszodás

Belsőre:

* Szakmunkás/nem diplomás vagy akár rosszul kereső diplomás is lehet átlag alatti pasi

* Tutyimutyi/visszahúzódó halvérű pasi

* Rossz kommunikációs képességekkel rendelkezik

* Érdektelen/közönyös unalmas személyiség (nem lehet vele bulizni)

2017. nov. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

"* Érdektelen/közönyös unalmas személyiség (nem lehet vele bulizni)"


Kár, hogy ezt a végére hagytad... el sem olvastam volna, ha megtudom, hogy az unalmas = nem lehet vele bulizni.


Kitalálom, ilyen igazi party... vagy, könyvet meg utoljára akkor láttál, mikor az oltási könyvedet kérték a gondozóban

2017. nov. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Fogalmam sincs, milyen egy "átlagos" férfi.
2017. nov. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
még nem volt csajom és soha nem is lesz, még nem volt csajom és soha nem is lesz, túlsúlyos vagyok
2017. nov. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
#7 mi a baj azzal, ha valaki szeret bulizni? én is szeretek, képzeld. :D
2017. nov. 30. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!