Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Normális, hogy egyetemistaként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy egyetemistaként egy buta/tanulatlan barátnőre vágynék?

Figyelt kérdés
Talán ehhez van némi köze, hogy már nem is tudom mióta járok egyetemre, mert képtelen vagyok haladni a tanulmányaimmal így 26 leszek mire jó esetben végzek. Eközben meg egy csomó motivált, egoista pi***val találkoztam és nap, mint nap látom mennyire odáig vannak az okos buksijukért. A szende csajt előadva (miközben a fél egyetem átment rajtuk) álszent mosollyal pózolgatnak a hülye szakdolgozatukkal, állandóan a céges munkatársaikkal trécselnek (hogy mindenki hallja, milyen intellektuális értelmiségiek) és állandóan posztolgatnak a céges/egyetemi dolgaikról (belső tréning, diplomaosztó, motivációs f***ságok). Egyrészt nem is jönnének össze egy magamfajta lúzer (alkatra sem vagyok férfias), rossz képességű egyetemistával, másrészt nem is vágyok arra, hogy olyan ember legyen a közelemben, aki ég a motivációtól, tenni akarástól és mindig a tökéletességre törekszik. Mert ez kifog hatni minden egyéb olyan területre is, ahol nekem teljesítenem kell (szex, karrier, fizetés stb.). Az álmom egy rendkívül faék egyszerű, kis igényű, de azért nem csúnya fiatal mondjuk bolti eladó, pénztáros vagy szakács csaj. Hogyan valósítsam meg ezt az álmomat, annak tudatában, hogy még sosem volt barátnőm? Illetve van-e köztetek olyan, aki hozzám hasonlóan gondolkodik?

2017. nov. 30. 20:46
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
87%

Egyetem mellett bolti eladóként dolgozom (nem vagyok egyedül ezzel), mert nem mindenkit tud anyuapu vagy a sugardaddy beprotezsálni valami jó kis céghez gyakornoknak. Vidéken egyébként nem is hallani ilyenről, ez valami pesti urban legend lehet.

Néhány alkalmazott jóval értelmesebb, mint az egyetemi csoporttársaim. De diplomával is dolgoznak ott páran (nem büfészakos), pl. földrajz-biológia tanár. Remélem, egy önérzetes "buta bolti eladó" se fog veled szóbaállni :)))))

2017. nov. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
11%
Végre egy értelmes ember! Bolti eladók között is akadnak azért okosak.
2017. nov. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
53%

Szüleimnél is apukám vízügyi mérnök végzettségű, anyu pedig bolti eladó, mondjuk manapság lett boltvezető helyettes.


Ja és jól megvannak boldogan több mint 25 éve, felneveltek normálisan 3 gyereket. Egyetemista vagyok, de emiatt engem sem zavar, amikor nem egyetemista csajjal ismerkedem. Nekem ellentétben veled már voltak csajok az életemben, egyetemisták és nem egyetemisták is. De kb jól gondolkodsz, én is adom a nagy részét.


22/F

2017. nov. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
69%
El kell hogy keserítselek, mert a bolti eladó meg pénztáros csinicsajoknak is magasak az elvárásai..megjegyzem, azt nem tartom magas elvárásnak hogy valaki céltudatos, sikeres és motivált társat szeretne..
2017. nov. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

"megjegyzem, azt nem tartom magas elvárásnak hogy valaki céltudatos, sikeres és motivált társat szeretne"


Szerintem meg igenis magas elvárás, főleg annak tudatában manapság milyen nehéz elvégezni egy minimálisan is piacképes egyetemet (informatika, műszaki, gazdasági meg hasonlók) és eleve egy szakdolgozat megírása is milyen óriási erőfeszítéseket igényel. Az álláskeresés nehézségeiről meg jobb ha nem mondok semmit. Beszélj min. 2 nyelven, legyen x év tapasztalatod minden téren, legyen tökéletes a személyiséged (kommunikáció stb.) és akkor örülj, ha egyáltalán behívnak interjúra.

2017. nov. 30. 21:05
 6/25 anonim ***** válasza:
2%
A diplomához is min.2 nyelven kell beszélned, legalább egyből felsőfokon..
2017. nov. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
88%
#6, hol? Egy középfokú kell a diplomához. Mesterképzésen meg általában egy felsőfok...
2017. nov. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
17%

Abszolút nem jók az elvárásaid! Tudod a faék egyszerű lányok is jól kereső pasira vágynak minimum havi 500 nettóval. Álomvilágban élsz, ha azt hiszed van olyan nő, aki szerelemből akar együtt lenni egy pasival. Annak a világnak vége... ma már csak valaki mellett akarnak lenni, aki eltartja őket.


A tanulmányokról felesleges beszélgetni. Ami azt illeti, ők is magasról tesznek rá (és a munkáltató is). Nekem például egy családi tragédia miatt kellett megszakítani a nappalis tanulmányaimat, és beállni dolgozni, de szerencsére a szakdolgozatot és az összes szakmai tárgyat letudtam még nappalin. 2007-ben kezdtem a BSc-t, és most tolom a végét levelezőn.

Csak mondom, hogy a szakmai átlagom 4,7 körüli, és szakmai tárgyból B vizsgán csak egyszer voltam, amikor a 3-ast kijavítottam 4-esre. Egyik szakmai tárgyból nappalin gyakorlati oktató is voltam 2 évig. Mégis, alapozók közül volt olyan, amiből 12x húztak el, hiába tudtam az egész jegyzetet.


Most nem a szakmámban dolgozok, mert ott a kezdő bérek a vicc kategória (informatika). Eddigi legjobb ajánlat a ~190-200 bruttó volt itt Budapesten, ami a fővárosban az éhenhaláshoz is kevés albérlet mellett.

/ Most jön majd a lázadozás, úgyhogy szólok, a programozást élből rühellem, nem vagyok fejlesztő. Tudok programozni hobbi miatt, de fejlesztő sosem lennék... napi 8 óra kódolás gép előtt... hányinger. /


Most mondhatni átlagon felül keresek (~380 bruttó) + havi 40 cafetéria + céges apróságok magánhasználatra is (autó, telefon, laptop).


De mikor felajánlod egy nőnek, hogy hazaviszed, és meglátja a céges autót (Toyota Avensis 2.0 D4-D), és annyit mond: "Ez a kocsid? Inkább hívok egy taxit!", meg egy online társkeresőn egy átlagosabb, szolidabbnak tűnő lánynak is 10 perc utána az az első kérdése, hogy mennyit hozol haza nettó és a költségeid utána mennyit tudsz ebből kihozni, ott elgondolkozok, hogy nem érné-e meg jobban szolgáltatókhoz járni?! Bennük több tisztelni való van, mint az ilyen sejthalmazokban. De az önérzetem mindig győz sajnos, hogy ne menjek el... Egyszer csak legyőzöm!


Szóval így állj hozzá a nőkhöz!

Milliós fizetés, max. 2 éves Jaguár és kigyúrt test, akkor talán szóba állnak veled!

2017. nov. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
0%

8:


Sajnálom hogy Budapest belvárosában élsz.

2017. nov. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
0%

"#6, hol? Egy középfokú kell a diplomához. Mesterképzésen meg általában egy felsőfok..."

Bocs hogy mrgsértettelek te nyomi de én közgazdász suliba járok és ott két nyelvvizsga kell a diplomához (amiből legalább az egyik felsőfok)..

2017. nov. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!