Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nagyon gáz dolog tőlem?

Figyelt kérdés

Inkább olyan csajokra fogok hajtani akik egyedül laknak, nem baj ha nem néznek ki jól, csak legyen helyük.

Nagyon kivagyok, akármilyen jó nőt szedek össze sosem tudok szexelni, mert nincs helyem, itthon mindig van itt valaki és a ház is nagyon rossz állapotban van, nem szívesen mutatom meg.

Egyébként jól nézek ki, igényes vagyok a megjelenésemre, de annyi pénzem, időm és energiám nincs hogy a házat felújítsam (egy örökölt házban lakunk).

És ugye általában ezek a tizenéves csajok szülőkkel laknak totál esélytelen a helyzet.

Vannak 20 felettiek, de ott már a jobbak elkeltek sajnos, be kell érni a gyengébekkel.



2017. nov. 30. 20:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

De még egy saját retkes szobád sincs?


Mert amúgy rohadtul nem kell több! Én is lakótársakkal lakom folyamatosan 19 éves korom óta és soha az életben nem laktam egyedül. De csak annyi, hogy saját szobám mindig volt. És ez elég már a nőknek. Én is mindig panelben laktam egész életemben, voltak albik amik nem néztek ki jól. Ha rendet tartasz, akkor leszarják a nők.


27/F

2017. nov. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Már megint a kifogások.. nincs pénzed arra hogy néha vegyél egy-két új dolgot a házadba? Tudod házat felújítani nem úgy kell ahogy azt a tvben látod (egyik pillanatról a másikra az egész ház kicserélődik)..egyszer hol ezt cseréled ki, hol azt, így szép apránként teljesen fel tudod újítani a házad, ha ez zavar.. csak ehhez tenni kellene valamit, az meg már nem jó,tudom :)
2017. nov. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
“20 felettiek már elkeltek.” Bakker, te hol élsz, Afrikában? Legtöbb huszonéves lány még nagyban tanul, vagy bulizgat, vagy ilyesmi.
2017. nov. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát, biztos találsz olyat aki rajong a patazitákért. Én azonnal kiszűröm őket .

Amúgy én is olyan pasit keresek akinek van egy valahogy kinéző lakása is amiben egyedül él. Csak mert nekem is van.

2017. nov. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

#3.-al értek egyet.

L22

2017. nov. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem gáz. Kanos vagy és kefélnél.
2017. nov. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem jobban, mint nőknél.
2017. nov. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

De volt normális szobám de az egész penészes lett, ez úgy érzem nem az én hibám, és alapból úgy kéne kezdeni hogy nyílászáró csere, szigetelés, festés... de ezernyi probléma van a házzal.

Nekem van egy nagy tartozásom is részben a szüleim miatt, részben a saját hülyeségem miatt is, nem felmenteni akarom magam az alól, de most nekem a ház a legkevésbé a problémám.

Meg sportolok is, különben, ha megjelenek valahol legalább lássák, hogy jól nézek ki.

2017. nov. 30. 22:43
 9/11 anonim ***** válasza:
nem gáz, de egy értelmes nő azonnal rájön és lepattint
2017. dec. 1. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nincs is annál kiábrándítóbb mikor valaki igényesnek néz ki, elmész hozzá és kiderül, hogy nem az.

Plusz egy önálló otthonnal rendelkező nő nem tapsikol örömében mikor kiderül, hogy választottja viszont a szüleivel él.


29N

2017. dec. 1. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!