Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A tinderen mennyre lehet normális barátnőt találni? Mennyire jó társkereső alkalmazás a tinder?

Figyelt kérdés
2017. nov. 30. 21:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Mint mindenhol, ott is lehet.
2017. nov. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
47%
Ha máshol nem találtál, ott sem fogsz. Ez ilyen:D
2017. nov. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
A híre rosszabb, mint maga az oldal.
2017. nov. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
94%
Ugyanolyan, mint a többi. Írsz 100 lánynak és kapsz max. 2 választ.
2017. nov. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Clay Morrow ***** válasza:
73%

^

HA, egyáltalán eljutsz odáig, hogy 100 lánynak írhass.

2017. nov. 30. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól válogatsz és tudod, hogy milyen lányokat keresel kb., akkor elég jó. Én is, és lány és fiú ismerőseim is "sikeresen" használták/használják, mi leginkább hosszútávú kapcsolatokat kerestünk rajta, szóval nem kizárólag csak egyéjszakásokra jó.

Írj valami jó kis bemutatkozást és rakj ki olyan képeket, amin jól nézel ki, és lesznek találatok.

2017. nov. 30. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
71%
Nekem a végáén viszonylag jóképű srácként sem volt sok válasz, azok közül is kevés válasz, normális üzenetekre. Le is töröltem a faszba az egészet, sajna a legtöbb cuki aranyosnask tűnő lány sem veszi észre az embert, másfél év aktív tinderezés után nem sok jót tudok elmondani.
2017. nov. 30. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Jónak jó, mert egyszerű használni. Nem tudom más társkeresőkkel összehasonlítani, mivel nem használtam még mást.


Nem vagyok rá büszke, de sokat használom az alkalmazást. Igazából van mindenféle lány, de nem hiszem hogy ott találom meg a feleségemet. A LEGTÖBB lány akivel onnan találkoztam az:


1) R i banc. Pl. volt egy lány aki előadta hogy hát ő még csak egy fiúval volt életében, meg még jó pár kamut, és akkor vele találkozgattam. Kiderült viszont hogy nem hogy nem egy fiúja volt életében, énmellettem is találkozgatott még 2-vel (ennyi derült ki legalábbis), nekem pedig ilyen játékba nem volt kedvem belemenni. Ő viszont írt pár hónap múlva, hogy találkozott vagy 40 fiúval Tinderről, de én voltam a legjobb, úgyhogy szeretné velem újrakezdeni, és akár komoly kapcsolatot is. Azt hittem rosszul olvasok... De rengeteg ilyet tudnék mesélni amúgy.


2) Figyelemhiányos és örülök hogy sokan likeolják és flörtölnek vele. Ez gyakran kombinálódik a r i banc kategóriával, de nem feltétlenül.


3) Vannak olyan lányok, akikhez a való életben nem sok fiú szól, és ők azért tindereznek, hátha ott találnak valakit. Vagy azért mert nem csinosak, vagy nagyobb a testsúlyuk mint a mai szépségideál, vagy a természetük nem túl bájos. Most próbáltam úgy fogalmazni hogy senkit se sértsek meg, remélem nem sikerült.


(Ja apropó... Pont az ilyen lányok miatt legyél óvatos az olyanokkal, akinek csak az arcát mutató képei meg régi képei vannak kint. Nagyon kellemetlen tud lenni amikor a randin derül ki hogy ha tengerparton lennétek, akkor a greenpeacesek visszatolnák a tengerbe.)

2017. dec. 1. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
*2) Figyelemhiányos és örülNEK
2017. dec. 1. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

*remélem sikerült


(bocsánat, nem olvastam át küldés előtt)

2017. dec. 1. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!