Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet szarni bele a világba, csak élni, ismerkedni, és minden racionális dolgon való gondolkodást hátrahagyva csak jól érezni magunkat?

Figyelt kérdés
2017. nov. 30. 23:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
69%
Ha megszűnsz létezni, mint ember. Mindenkit kínoz valami.
2017. nov. 30. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De valakit csak olyan dolgok kínoznak amin én csak nevetnék.
2017. nov. 30. 23:45
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem te nem szeretnél csak úgy gondolkodás nélkül beleugrani mindenbe, ami jónak tűnik. Csak belefáradtál picit. De ne görcsölj rá. Azért a túlzott agyalás és a sz@rni bele a világba hozzáállás között, vannak árnyalatok. Találd meg az arany középutat.
2017. nov. 30. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
85%

Gondolj arra, hogy az értelmes bonyolít csak túl neked mindent. Irracionális a gondolat, hogy nem érzed jól magad, hiszen élni jó. Takaknyos korodban egy rohadt tábornak vagy egy lepkének esetleg egy darab száraz kutyaszarnak is örülni tudtál, örülhet ezeknek most is. Az, hogy valaminek épp nem örülsz és azt hiszed, hogy az élet sanyarú, csak azért van, mert csak arra az egy dologra figyelsz. Összpontosíts, ne koncentrálj és akkor a sok jó is a látóteredbe kerül az egy két rossz dolog mellé, mert a világ olyan, mint az élet..... jó. :)

Ha meg lepontozol akkor gitár nőjön a bendődben, oszt' a rák pöngesse :, D

31/f

2017. dec. 1. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
57%
Igen van rá eszköz, de többsége vagy illegális vagy csak receptre kapható...
2017. dec. 1. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Bocs ha egy két szó nincs a helyén, de annyira okos az új telefonom, hogy olykor jobban tudja mire gondolok, mint én magam. -. -

31/f

2017. dec. 1. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem tom, nem izgat, jó válasz?


Itt vagyok, mint élő példa. Lesz@rom és jól érzem magam :D



Amúgy: Simán fogadd el, hogy mindenkinek meg lesz a büntetés és jutalma. Vagy még az életben, vagy az élet után. Ha valaki getzizik veled, akkor nevess és gondolj arra, hogy ezt még tuti visszakapja majd :D HA valaki jófej veled, akkor háláld meg nagyon! többszörösen!


Legyél kedves és SOHA ne várd vissza azt másoktól. Amúgy is visszakapod majd :)


Továbbá ajánlanám a HITet, ami tényleg kibszott erős tud lenni.

Én hiszek és boldog vagyok. Egyszerű és nagyszerű. :D

Azok meg, akik leszólják a hitemet és nyavalyognak... azok higgy nekem, hogy nem boldogok ;)


Lehet leszólni, meg lehet elgondolkodni, hogy vajon miért hívő annyi ember :)

Jó éjt!

2017. dec. 1. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ha nem olyan a személyiséged, sehogy. Tudod, van egy mondás; elmenekülhetsz akár a Holdra is, de az egyetlen probléma, hogy te magad akkor is ott leszel.

Van, akiknek még ez az alap. Ne akarj olyan lenni, amilyen nem vagy.

2017. dec. 1. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ha te agyalós, tervezős típus vagy, nehezen tudod úgy látni a világot, ami tőled teljesen távol áll.


Viszont, egy jó tanács: Fogadd el a dolgokat úgy, ahogy vannak. Kapod majd "jeleket", amik egyensúlyba hoznak - és egyszerűen megváltozik minden :).

2017. dec. 1. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ezt ugyan úgy meg lehet csinálni egy kapcsolatban is. Mi is így élünk párommal évek óta. Ez nem arról szól, hogy sz.rsz bele mindenbe, vagy nincsenek terveid, életcéljaid. Csak nem görcsölsz rajta, ennyire egyszerű. Tudom, hogy minden nap teszek azért, hogy előrébb jussak, és tudom hogy el fogom érni amiket szeretnék majd valahogy. Ezért nem fogok ezen idegeskedni, mert azzal semmire nem megyek. Hiába tervezel el évekkel előre mindent, úgy sem az lesz, amit elterveztél.

Én 100%-ig biztos vagyok benne, hogy emiatt a mentalitás miatt szereztünk meg ilyen fiatalon sok mindent a párommal. Soha nem görcsöltünk azon, hogy úr isten túlóráznom kell, mert éhen fogok halni. Párom vállalkozó, építkezéseket vállal, soha nem idegeskedett rajta, hogy úr isten nem lesz munka, pont ezért van már ekkora referenciája és munkája. Szóval szerintem pont a görcsösség nem fog soha előrébb vinni. Rengeteg embert ismerek, akik nap mint nap a pénzen, kocsin, házon stresszelnek, meg szétdolgozzák az agyukat mégsincs semmijük. Nem haladnak sehova. Ami önmagában nem baj, mert akkor legalább éljenek. De nekik az sem megy, csak léteznek.

2017. dec. 1. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!