Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tapasztalt lányok! Nálatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztalt lányok! Nálatok mennyire probléma ha szűz valaki?

Figyelt kérdés

Ebben a korban (22 +/- 3 év) a legtöbb lány már átlag 6 pasival volt, ami nem baj, hiszen ha szinglik voltak, akkor ez szeritnem teljesen oké.

Viszont az ilyen lányoktól kérdezném, hogy mennyire baj, ha a srác akivel összejöttök bevallja, hogy szűz?

Szeretitek egymást, emiatt hülyeség lenne szakítani, de végülis nem biztos, hogy jó teljesítményt fog nyújtani az első kb 5-10 alkalommal. Ez mennyire probléma? Érdemes lenne előtte prostival elvesziteni?



2017. dec. 1. 11:48
 1/6 anonim ***** válasza:
37%

Honnan veszed ezt a számot? Nem ismerek olyan csajt 25 alatt, aki 3-nál több pasival lett volna együtt.

Olyat se, akinek gond lenne a szüzesség.

Prostival elveszteni mi értelme? Attól jobban fogod tudni, hogy mi jön be a későbbi partnerednek? Vagy mi? Esküszöm ezt soha nem fogom megérteni :D

2017. dec. 1. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%

Ismerek olyat, aki velem egy korú és nem volt férfival, de olyat is, aki 22 éves korára már annyival, hogy a két kezén nem lehetett megszámolni, szóval a kérdező által írt ÁTLAG 6-on nem nagyon kell fennakadni.

31/f

2017. dec. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
70%

Én eddig csak 2 férfivel voltam, zavarni nem zavarna, ha szűz lenne, csak legyen nyitott és akarjon fejlődni.


24/N

2017. dec. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Abban kicsit kételkedem, hogy ez a szám átlagos. Nekem 2 férfivel volt dolgom, a két legközelebbi barátnőm pedig az első szerelmével van azóta is együtt, és rólunk is már nagyon-nagyon magas számokat feltételeztek, nem tudom, honnan. :D (amúgy 21-23 évesek vagyunk)


Mennyiségre nem vagyok tapasztalt, minőségre talán merném azt mondani, mert a volt párommal eléggé "kiművelődtünk".:D Semmiképp sem lenne gond, ha a srác szűz lenne, csak könyörgöm, mondja el, vagy valahogy közölje, mert egyrészt a hazudozást nem tűröm, másrészt nyilván szeretem, nyilván figyelni akarok rá, akkor is, ha neki nem olyan az első, mint egy nőnek, de türelmesebb és toleránsabb vagyok úgy, ha tudok róla.


A prosti a legalja, azért jobban húznám a számat, mint ezért, de kinek mi. Velem is türelmes volt a párom eleinte, és mindent meg tudtunk beszélni, "gyakorolni" (lol:D), pár hónap alatt tökéletesen összecsiszolódtunk. De ezt a nem szüzeknek is el kell játszani egy új kapcsolatban, csak nyilván nem totál idegen a helyzet.


Nem vagyok ösztönlény, tudok várni a jó szexre. :D Másrészt meg ne hidd, hogy aki nem szűz, vagy sok nővel/férfivel volt, nem lehet egy komplett szerencsétlenség ugyanúgy, ha nem rosszabban...:) Hajaj, vannak cifra sztorik a zsákként fekvő hölgyeményektől kezdve a félve félig ki-be kapdosó urakig. Szerencsére nem saját tapasztalat, de nekik elhiszem, hogy vannak ilyenek.:D

2017. dec. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

voltam pár szűz fiúval, tök ügyesek voltak.


37/N

2017. dec. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Zavar. Nem bírnám elképzelni. Inkább ne vállalja be.


21/L

2017. dec. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!