Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vége lett egy nagyon hosszú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vége lett egy nagyon hosszú kapcsolatomnak. Kis szünet, és újra ismerkednék. De a nőknek mintha teljesen elszálltak volna az igényeik. Randizni teljesen átlagos öltözetben, átlagos autóval megyek. Sohasem jön össze. Valamit elrontok?

Figyelt kérdés
Sportos vagyok, nem érzem Magam ostobának, és rondának sem. Próbáltam különböző helyeken megforduló hölgyekkel randizni, de kapcsolat egy sem lett. Hol lett egy egy szex ezekből, hol egy kellemes vacsora, más semmi. Csak az a nő hívott vissza, hogy találkozzunk, aki távoli ismerőstől megtudta, hogy elég szép vagyonom van. Ennyit jelentene a pénz? Pont ezek miatt átlagos helyen találkozok, hogy Én keltsem fel az érdeklődésüket. A hölgy aki hívott újra, az a randin elmesélte az életét. Fiatalon jobb híján olyan párt választott akit nem kellett volna, ezért lett vége. Ne haragudjak meg, de most nem akar megalkudni, van egy ideálja, és most kivárja amíg talál olyan pasit. Én meg nem az a pasi vagyok aki megszemélyesíti. Két hét múlva már Ő akart újra találkozni. Bocs ha hosszú lett. de ennyire fontos lett a pénz, hogy már az alapján döntünk, hogy ki kell, és ki nem?
2017. dec. 1. 22:00
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
60%

:)


egy több mint 5 éves kapcsolat után éltem meg ugyanezt. Azt hittem ugyanolyan lesz az ismerkedés, mint korábban, helyette... pofára esést követett pofára esés.

2017. dec. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 A legrosszabb ***** válasza:
20%

Tudod, hogy mit keresnek a nők? A nagybetűs KIVÉTELT!


— Akinek nem hétköznapi Toyota Yarisa, hanem BMW 770i xDrive-ja van,

— Akinek nem középiskolai forgácsoló végzettsége, hanem négy diplomája van három idegen nyelvi ismerttel anyanyelvi szinten,

— Aki nem lakótelepen lakik, hanem egy hatalmas, modernizált, esztétikus farmon kiszolgálószemélyzettel, lovardákkal, éttermekkel és olajkutakkal,

— Akinek nem probléma kifizetni egy fél millió forintos nyaralást kéthavonta,

— Aki legalább úgy néz ki, mint valamelyik patentra kigyúrt filmszínész, miközben kvantumelméleteket oktat a Harvardon...


Mit gondolsz? Ilyen átlagos adottságokkal labdába rúgsz akármelyiknél is? Ne foglalkozz velük, hülye mind.

2017. dec. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
36%

Rossz helyen kérdezel. A gyakoris lányoknak egyáltalán nem számít sem a pénz sem semmi.

Amúgy én sem igazán értem a dolgot. Ahogy megfigyeltem a legtöbb fiatal lány olyan végtelenül suttyó, primitív alakokkal van együtt, hogy nevetséges.

Többnyire ilyen tipikusan rajoskodó, agresszív, arcoskodó srác aki még csak nem is vonzó, a fején van valami pamacs és vasággyal együtt 50 kiló. És itt most gyönyörű lányokról beszélünk, jó, 20 év alatt 2-3 évvel. Szerintem részben ezek miatt változnak meg az igényeik 20 felett.

Rájönnek, hogy fiatalon milyen idiótákkal voltak együtt és most már a szöges ellentéte kell. Már csak tényleg azt nem értem, hogy egy akármilyen random munkahellyel rendelkező huszonéves nő (legyen az bolti eladó egy áruházban/dohányboltban, stb...) aki tényleg átlagos fizetést kap és az életszínvonala is átlagos milyen alapon nézegeti a másik pénztárcáját. Persze, az ő igénye, ő döntése, ő dolga, de attól ez még nagyon kiábrándító.

Itt meg úgyis azt mondja mindenki, hogy ez nem így van, közben meg eléggé ez megy. Fene sem tudja már, hogy mi kell a lányoknak/nőknek.

Egyötöde elvan boldogan a kapcsolatában, egyötde tengődik egy kapcsolatban mert épp nincs jobb, egyötöde nem talál senkit mert a tökéleteset kergeti noha ő maga sem tudja milyen kell pontosan, egyötöde elvan kapcsolat nélkül és kalandozik, egyötöde pedig azért nem talál párt mert nem kelt semmilyen vonzalmat a férfiak többségében (szóval csúnya, na).

2017. dec. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
90%
Amúgy fiúk. Nem lehet hogy rossz lányoknál próbálkoztok? Pont ennél a típusnál? Mert engem pl egyáltalán nem érdekel a pénz, de a mai "jó nők" mellett annyira láthatatlanná válok, hogy még randi ajánlatot se kapok.
2017. dec. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 Diavolino44 ***** válasza:
7%

Ket dolgot keresnek a nok, az egyik az eltarto, (idealis ferj,) vagy a szeretot, akivel kielheti a szenvedelyet. Ha kapcsolatot szeretnel, akkor vagy fekudj ra jobban a penzre, vagy a hoditasra.

Ha anyagilag stabil vagy, azzal jo leszel. Ha szexre mesz, s nem is igazan akarsz tobbet, az piszkalja fel a noi egot.

“ minden pasi a labaim elott hever, kiveve ezt a sracot, hidd el akarni fognak kapcsolstat, s minel tobb idot beled invesztal a no annal biztosabb, hogy tobbet akar kosza szexnel.

2017. dec. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
24%

#4

Az általatok "jó nőnek" tartott cicababákkal igazából egyetlen férfi sem akar túl komoly kapcsolatot. Rendszeres szexet akar vele a lehető legkevesebb anyagi befektetés árán.

Azt pedig én nem nagyon hiszem, hogy egy nő nem kap randiajánlatot, ha valamennyire is csinosan öltözködik vagy szép. Gyakorlatilag az összes lány/nő akit kérdeztem erről azt mondta, hogy igen, naponta azért nem egy férfi kikezd velük itt-ott. De egy hét alatt biztosan van 10-20 még legrosszabb esetben is. Most, ha egy nő évente 1000 férfiból nem tud egyet sem választani akkor inkább ott van baj.

2017. dec. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
67%
Csak és kizárólag átlagos hétköznapi autóval rendelkező pasival megyek randizni. Nem égetem magam sport mercis faszikkal.
2017. dec. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 A kérdező kommentje:
Annyi még. Az első kettő randira normális autóval mentem, elit helyre, és elmondtam miből élek. Ebből a kettőből azonnali szex lett. Normális kapcsolatot szeretnék, ezért ezek után nehogy elvonjam a hölgyek figyelmét, átlagos autó, átlagos öltözet. Másik. Kik a jó nők? Nem hajszolom a plázacica kinézetű nőket, sem a modell alkatúakat. Egy nő ott legyen formás ahol kell.
2017. dec. 1. 22:30
 9/40 anonim ***** válasza:
19%
Hát nem is lenne baj ha kitörne a 3. világháború ezeket a sorokat olvasva...
2017. dec. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
80%
#8 azért az azonnali szex téged is minősít. Nagyon lealacsonyitoan beszélsz a nőkről, miközben te sem vagy különb, ugyanazon a szinten vagy.
2017. dec. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!