Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kapcsolatban élő pasik! Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapcsolatban élő pasik! Ti belegondoltatok már abba (és ki tudnátok bírni 1 évig), hogy milyen lehet szex nélkül élni a mindennapjaitokat?

Figyelt kérdés
Mert én már 6 éve pu**i nélkül élek (ha 18 éves koromtól számítom a szexuális életet) és még mindig nem mentem tönkre. Ilyenkor érzem azt, hogy mentálisan mennyivel erősebb vagyok az átlag férfiaknál (még ha alkatilag egy 12-14 éves szintjén is vagyok), mert a nagy +180-as sportos macsók egy hetet nem bírnának ki szex nélkül (konkrétan ti akikhez szól a kérdésem) és 1 hét után kezdenétek megőrülni a szex hiánya miatt. Én még mindig állom a sarat, habár egy kicsit le vagyok amortizálódva, csont és bőr vagyok és már a libidóm is csökkent, de még mindig nem kattantam be a csajhiány miatt. Kíváncsi vagyok meddig fogom még bírni. Arra lennék kíváncsi, hogy ti valaha mégis minimálisan úgy belegondoltatok-e milyen sz*r lehet nemhogy 6 évig, de akár fél évig is p***i nélkül élni? Hogy lehetnek ekkora különbségek ember és ember között, hogy valakinek életében nem volt még lehetősége megcsókolnia egy lányt sem, valaki pedig érzéki, csinos csajokkal nap, mint nap katartikus orgazmusokat él át. Szeretnék egy kicsit panaszkodni szóval kíváncsian várom a hozzászólásaitokat. ;) Csajok és bárki más is válaszolhat csak írjátok le az életkorotokat és a nemeteket!

2017. dec. 1. 22:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%

szenvedne a fene.

ha ekkora pácban lennék,akkor hétköznap megdugnék egy 8-9 pontos lakásost örömcsajt.

hétvégén meg lemennék egy pubba,vagy diszkóba,vagy suttyó napjaimon egy kocsmába,aztán hazahoznék kéjjenckedni egy még vállalhatóan kinéző csajt,akit reggelig reszelnék.

2017. dec. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 AchromaticSmarties ***** válasza:
90%

"egy kicsit le vagyok amortizálódva, csont és bőr vagyok és már a libidóm is csökkent, de még mindig nem kattantam be a csajhiány miatt"


Ööö... f_szt nem... :D

2017. dec. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Én 24f vagyok szuzen én már megőrültem egy ideje de talàn màr túl vagyok rajta túl nagy àlmaim voltak azt hittem hogy enyém lehet a vilàg ha mindenem a vilàgnak adom nem nem lehet az élet nem tökély viszont mindig van tovàbb
2017. dec. 1. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
61%

Nem mindenki igényli rendszeresen.

Te belegondoltál abba, hogy a szexnél az sem mindegy, hogy hogyan-kivel? Én sosem igényelném olyan formában, hogy akárkivel megtegyem, csak azért hogy szexelhessek. Sőt! Volt rá példa, hogy belementem ilyen helyzetbe (egy jóképű férfival, akit legalább szépnek tartottam), de nem voltam belé szerelmes, így nem volt jó élmény, többé-kevésbé megbántam utólag. Számomra fontos, hogy szerelemből történjen, olyan személlyel, akihez lelkileg is kapcsolódom, tehát felőlem bárhány évig elkerülhet a nemi élet, ha nem talált meg a szerelem. Nem azért nem szexelek, mert nincs lehetőségem, hanem mert nem találtam normális embert, akivel kedvem lenne, hiába próbálkoznak.24/l

2017. dec. 1. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
76%
Legtöbben kapcsolatban is beszopják, ne félj. Jön a gyerekvállalás aztán marad az évszakonként 1 alkalom. Az is csak röviden, misszionáriusban, sötétben és drága is lesz neked.
2017. dec. 1. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

30 vagyok éa még nem volt nőm, úgy érzem hatalmas sulyként nehezedik rám ez... és hátra nyom midenben karrierben... hogy miért mert csak ezen tudok agyalni, befolyásol mindenben,

bár az utúbbi időben maga az erős szex utáni vágy mintha csökkent volna de a társ utánni vágy az nem csökkent, hogy társra vagy csak arra vágyom, hogy egy nő közelében legyek nem tudom, ....de tudom ha közeleben van egy olyan nő aki tetszik is akkor az mindig feldob

2017. dec. 1. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Nem vagy mentálisan erősebb, csak nincs összehasonlítási alapod. Volt olyan kapcsolatom, ahol 2 évig semmi és nem amiatt mentünk szét. Akinek párja van, az úgy van vele, hogy a kapcsolat részét képzi ugyan úgy a testvér is, mint minden más, tehát attól még, hogy valaki bírja, még problémaként fogja fel ennyi.

31/f

2017. dec. 2. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
90%

Hmm...jelenleg jól bírom.

Kb 6 hónapja no szex.

Most gyógyulok a szakításból, mostmár nézem a lányokat..fuhh ma is lattam egy olyan jó kis pitsat....aztabetyardemeg...na.....

Szoval kezd élesedniba nemi vágy.

Kíváncsi vagyok meddig bírom, volt, hogy 2 évig nem volt szex....azért remélem, hogy nem kell megint két évet várnom az igaz szerelemre.

Mert ugye...bolond fejem összehozhatna egy egyéjszakást, de bolond szívem nem engedi. :( :/ :D

Nevetséges helyzet.

2017. dec. 2. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
93%
Egy éhező is megkérdezhetné tőled, milyen érzés akkor kajálni, amikor csak akarsz. Milyen lenne, ha nem magától értetődő?
2017. dec. 2. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Amiről nem tudod milyen,az nyilvàn annyira nem hiànyzik.Màsrészt valaminek a hiànyàt is meg lehet sajnos szokni így màr nem hiànyzik annyira vagy nem sokszor.Mondjuk a testalkatod biztos hogy nem a szexhiàny miatt olyan amilyen.
2017. dec. 2. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!