Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az sok férfinél,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az sok férfinél, hogy ha hosszú szakállt növesztenek, akkor a hajukat is megnövesztik?

Figyelt kérdés

Kb. így, mint itt a képeken:


[link]


Miért gondolják, hogy ez az "ősember-style" vonzó lehet a nőknek? Vagy pont ez lehet a dolog mögött: hogy az őserőt, az ősférfit akarják szimbolizálni? Mit gondoltok erről? Van nő, akinek ez bejön?



2017. dec. 2. 11:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
Abszolut nem izgat mondjzk a hajam sose volt hosszu én speciel a divattól félek úgyhogy kizàrom a szakáll pedig megnyugtat kicsit elbújhatok
2017. dec. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%

Nekem az arcszőrzet semmilyen formában nem tetszik, még a borosta sem.

Sokaknak viszont bejön ez a viking stílus.

2017. dec. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
ez a fű miatt van, nem a nők miatt. a fűnek akarnak vonzóak lenni.
2017. dec. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
43%

Az ápolt haj és szakáll nekem tetszik, ha a viselője tudja viselni. Bár a hosszú haj híve csak olyan maximum vállig érő formában szoktam lenni, kevés férfin áll jól és kevés férfi ápolja rendesen, két-háromnaponta mosva, fésülgetve, visszavágva a végét néha (akárcsak a szakállnak), olajat/balzsamot használva rá, ilyesmi. Sok férfinak ez inkább nyűg, és szerintem csak akkor gusztustalan ez, ha valaki hordja, de az ápolásához nem szokott. Valóban több időt vesz el, mint a rövid (szakállam nem volt még, de a hajam is ért már derékig meg fülig is, tudom miről beszélek :D), és aki ebbe nem áldoz időt, az szerintem inkább ne hordja. Ez sem sok, csak napi 5-10 perc.


Egyébként sok férfi növeszt hosszú szakállat az egyetemista évei elején, vagy mindenféle formával kísérletezik, szóval én ezt inkább egyfajta felnőttverziós identitáskeresésnek szoktam értelmezni. Amivel semmi baj, én is megtaláltam a rúzst meg a hajfestéket, mikor leérettségiztem, pedig voltam kamasz is, elég durván. :D Csak más, mikor az ember ténylegesen a felnőtt/más szerepbe kerül, ahol nő vagy, hölgy meg kisasszony// úr, férfi, vagy kolléga, és nem kérdezik, hogy mi az az arcodon, meg nem méricskélik a szoknyád hosszát. Olyankor sokan újragondolják a külsejüket is, vagy például elengedik/összeszedik magukat (súlyra, alakra, rendezettségre, akármi) aztán kinek hogy sikerül...:D Vannak, akik benne maradnak ebben a Tarzan módiban. Viszont hogy később miért szokott valaki gondolni egyet, és ilyesmit alkotni...:D Vagy egy újabb "kitörés", gondolom én, vagy valami nagyobb dolog. Legalábbis az én ismerőseim külseje mindig tökjól mutatta, ki mikor lépett új szakaszba az életében, akár direkt, akár csak random csinált magán valamit, és utána az életén is csavart egyet.:D

2017. dec. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
69%
Az Iszlám Állam behozta a divatba az ilyen kinézetet.
2017. dec. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem, merő lustaságból van szakállam, sokszor hosszú hajam. Volt időszak, mikor mellig ért. A napi borotválkozást, fodrászhoz járást untam, unom. Párkapcsolatban, se nem előny, se nem hátrány. Mindig lesz a nők között, 20-30 százalék, akiknek ez be jön. Ezek közül, már csak azt kell megtalálnom, aki nekem is be jön és én is neki más téren is.
2017. dec. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
81%

"Miért gondolják, hogy ez az "ősember-style" vonzó lehet a nőknek?"


Miből gondolod, h mindenkit az érdekel, mi vonzó a nőknek? Hadd legyen már mindenki olyan, ahogy neki tetszik. Ha meg másoknak tetszik, jó, ha nem, akkor ez van.

Nehogy már a nőkhöz kelljen mindent igazítani :D

2017. dec. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Uh heraclius buta vagy
2017. dec. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Növeszti a radai rosseb. Nő az magától is!
2017. dec. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Clay Morrow ***** válasza:
Kutya legyek, ha én a nőkért növesztettem a hosszú hajamat. Ne nevettess!
2017. dec. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!