Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csinálok rosszul netes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálok rosszul netes ismerkedésben? Miért nem vesznek komolyan?

Figyelt kérdés

Online ismerkedek elég régóta. Azon simán túlteszem magam, hogyha nem ír vissza valaki stb..nem vagyok szimpatikus ok, ennyi.

De az már jobban megérint ha pl napokig tök jól elhülyülünk, telefonszámcsere megvan, beszélünk telőn is, szóba jön a személyes találkozó stb.

Majd pont amilyen jól indult, olyan hamar vége szakad. Nem ír vissza, vagy ha igen jóval kevesebbet, nem veszi fel a telefont, sok a munka vagy a sulira fogja hogy éppen nem ír stb.

Mit csinálok rosszul? A beszélgetések kötetlenek, viccesek, elhülyéskedünk, de komoly dolgokról is szó van, mennek a képcserék, tehát látszólag minden adott, valami mégis történik.

Ilyenkor arra szoktam gondolni hogy valami régi fiúbarát vagy ex elkezd kaparni, és én c vágányra vagyok téve.

Csak nem értem, hogy ezt miért nem lehet leírni, hogy bocs öreg, ez van. Inkább ez az eltűnök, és láttam de nem írok vissza effekt.

A külsőmmel nem hiszem hogy akkora probléma lenne, akkor alapból nem írna vissza még ennyi nő sem.

27 vagyok, csak a net marad, hiszen élőben itt semmi lehetőség nincs kb. (kisváros) Plusz így is futottam bele, hogy bocsi nem ismerkedünk idegennel..hát köszi :D

De ara nem gondol hogy egyszer minden barátja, vagy éppen akár expasija stb is volt ám idegen.



2017. dec. 4. 09:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Lassú vagy, beelőznek.
2017. dec. 4. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

lassú? 2-3 nap lassú? általában addig beszélünk, akkor kérek tel számot, és akkor említem meg a randit.

volt hogy hamarabb kértem stb..az volt a válasz h alig ismerlek még stb.

2017. dec. 4. 09:32
 3/16 anonim ***** válasza:
89%
Nem akarnak megbántani. Én ugyan sosem ismerkedtem ilyeneken, de nő ismerőseimtől tudom, hogy a férfiak is ugyanezt csinálják, egyszer csak úgy eltűnnek. Az online társkeresőknek épp az az előnye (és egyben hátránya, attól függ honnan nézzük), h ha meggondolod magad, nincs kínos szituáció, nem kell leülni beszélgetni stb. Lehet, h éppen így online jött neki egy másik pasi, vagy az is benne lehet amit te mondasz, az ex vagy élőben megismerkedett valakivel, vagy csak egyszerűen már nem talál téged annyira érdekesnek.
2017. dec. 4. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Ha nem ismerkedsz online, akkor mégis hol? Számos esetben botlottam bele abba ami az utolsó mondatom a kifejtésben.
2017. dec. 4. 09:40
 5/16 anonim ***** válasza:
47%
A nem ismerkedünk idegennel csak egy hatalmas kifogás. És nem mondtam, h ne ismerkedj online, csak h vannak ilyen hátulütői és ezekre érdemes számítani. De attól még a legközelebbi nagyvárosba pl. eljárhatsz szórakozni, ismerkedni.
2017. dec. 4. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
24%
Pont az a baj, hogy nyomulsz. Ez nagyon taszító. Nem tudsz egyszerűen csak lazán, kötetlenul beszélgetni, anélkül, hogy két nap online "ismeretség" nélkül elkérnéd egy idegennek a telefonszámát? A telefonszám azért elég személyes dolog. Mondjuk annyit is ér az a nő, amelyik megadja, de legalább később észbe kapnak és lekoptatnak.
2017. dec. 4. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

lásd az előző hsz-t ha töketlenkedek beelőznek.

ebbe is futottam már bele.

De amugy is te pl utsó szívesen beszélgetsz hetekig valakivel, anélkül hogy hallanád a hangját, vagy találkoznál vele személyesen hogy egyáltalán megvan-e az ami kell?

2017. dec. 4. 10:45
 8/16 anonim ***** válasza:

En egy kellemes, jo hangulatu beszelgetes utan sokszor ereztem azt, hogy eloben ezek utan csalodast okoznek a pasinak. Voltak olyan nagyon jo beszelgetesek, amit nem akartam volna elrontani a valosaggal. . Szerintem ez egy csapda a hosszabb ismerkedeseknel. Vagy hamarabb kene talalkoznod veluk vagy sokkal kesobb.


Amikor a parom ram irt a tarskereson, akkor minden nap anyukamhoz jartam a korhazba mert haldokolt. Egyaltalan nem erdekelt az ismerkedes, le akartam ot razni de nem hagyta. Utana vizsgaidoszakom is volt, anyukam temetese utan pedig beteg lettem. Szoval honapokig beszeltunk mire talalkoztunk.

2017. dec. 4. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

82:

látod itt a kulcs BESZÉLEGETTÜNK.

Tehát ő írt, te válaszoltál. Nálam ez hal el valahogy...tehát írok, és az előző napokig vagy egy hétig stb tartó beszélgetés után nem kapok választ. Oké írok újra, majd megint, de nyilvánvaló akkor már, hogy nem akar velem ismerkedni.

2017. dec. 4. 10:57
 10/16 anonim ***** válasza:
90%

"27 vagyok, csak a net marad, hiszen élőben itt semmi lehetőség nincs kb. (kisváros)"


Akkor ideje költözni. A netes ismerkedés max. szórakozásra jó (mármint nem másokkal szórakozni - mielőtt valaki félreértené - hanem társasági élet és élőben ismerkedés MELLETT néha felnézni és kötetlenül ismerkedni), nem szabad komolyan venni, főleg nem csak arra alapozni.

2017. dec. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!