Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek, ha csak kövér...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha csak kövér lányoknak jövök be?

Figyelt kérdés

A kérdés egy kicsit talán provokatív (túl tömör kellett legyen, ezért elnézést), úgyhogy írnék még hozzá ezt-azt.


Bár nem vagyok arcra helyes (sőt. De ez van.), de a testemért teszek (megfelelő edzés évek óta, táplálkozás, stb.). Látszik is, hiszen amelyik lany eddig amit látott, tetszett neki.

Ennek ellenére csak kövér csajokkal van esélyem összejönni. Ezt úgy értem, hogy kezdeményezek azoknál, akik nekem bejönnek (átlag alkat, bár legutóbb már bőven felülről súrolta ezt a leányzó), de ők visszautasítanak - míg az előbb említett lányok meg "rohannak utánam".


Nos, ez a helyzet se ezeknek a lányoknak, se nekem nem jó. Mit lehetne tenni? Próbálkozzak tovább, "hátha" lehet végre egy átlagos barátnőm? Vagy fogadjam el az egyik nálam kezdeményező lányt, és legyek boldogtalan?


(Megjegyzés: számomra külső az, amin az ember nem, vagy csak extrém esetben tud változtatni (pl. plasztikai műtét, csonttörés, stb). Így én a testalkatot (bár kívülről látható) nem tekintem szorosan külső dolognak. Ugyanis meghatároz egy életvitelt, egy stílust, egy hozzáállást a dolgokhoz. Így nem is feltétlen főképp ez a külső dolog a probléma, hanem az a fokú igénytelenség, amit ez magával hordoz.)


Köszönöm előre mindenkinek! Nem volt célom a flamekeltés, ha esetleg valami félreérthetőre sikerült volna.



2017. dec. 4. 23:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Hét ha nem érzed a vonzalmat az adott lány iránt, akkor nem érdemes erőltetni, mert nem is tudnál úgy nézni rá, nem is tudnád szeretni, elfogadni, ami kell egy kapcsolathoz. Csak azért mert most nincs jobb, nem kell beérned olyannal, amit viszont te nem akarsz.

Ami meg mondjuk kétesélyes, annak adhatsz esélyt egy randira, hátha meglátod benne azt a szikrát, de ha nem, akkor nincs értelme erőltetni.

2017. dec. 4. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
84%
Add őket nekem :). Szerintem nem kell elfogadnod azt, ami ellen a lelked tiltakozik. Viszont én imádom a dagadt csajokat, szóval nálam bármikor jöhetnek ;).
2017. dec. 5. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
91%

Neked igazából az a bajod, hogy a szép lányoknak nem kellesz.

Egy arcra nem előnyös, de alkatra okés csajt kéne keresned. Tudod: hasonló a hasonlóval.

Csak ott a bibi, hogy akkor van két ember, aki nem tetszik egymásnak. Mitől lennétek egy pár?


Lehet, hogy az arcodon nem tudsz változtatni. De az a gáz, hogy pont erre az arcra fognak hasonlítani a gyerekeid.

2017. dec. 5. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
51%
Örülj, hogy legalább nekik bejössz! Én ronda és alacsony vagyok, ezért soha életemben egyetlen lánynak sem tetszettem.
2017. dec. 5. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
75%
Most az a baj, hogy a másik nem is válogat? Igen válogat. Fogadd el, próbálkozz tovább és lesz olyan akinek úgy fogsz tetszeni ahogy vagy. Kapcsolatban NINCS megalkuvás.
2017. dec. 5. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
legyél meleg
2017. dec. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Kedves #3!

Értem, valószínűleg kihagytam a kérdésből: az első "elvárásom" egy lánnyal, hogy igenis ne legyen kövér (az eddigi tapasztalatok miatt került első helyre, mert tudom, hogy nem működne.) Aki ezt megugorja, azzal szívesen beszélgetek. Beszélgetés közben számomra kiderül, hogy vagyunk-e egy értelmi szinten, hasonlóan látjuk-e a dolgokat, hasonlóak-e a céljaink, stb. Ha itt is kölcsönös a dolog (tényleg nem várok el sokat ilyen téren, nem kell egyáltalán "full okos" meg minden legyen), akkor én már szívesen megyek (mennék, ha valaki jönne) az adott lánnyal randira.


Remélem így már világos, hogy abszolút nem egy gyönyörű lányt keresek, hanem egy olyan társat, akivel a belsőnk közös, és akinek a testalkata arra enged következtetni, hogy foglalkozik (legalább egy picit) magával. (Lehet, hogy szerinted/szerintetek ezért én vagyok a rossz, de ha egyszerűen a kövérség zavar, nem tudok mit tenni. + Csak azt várom el (sőt, nem is kell edzeni járjon, stb), amit nyújtani tudok ilyen téren.)

2017. dec. 5. 18:03
 8/12 anonim ***** válasza:
Menjél be azoknak
2017. dec. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Hasonló cipőben járok. Csak a duci lányok néznek meg, sőt kezdeményeznek is. Mondjuk nekem van egy kis pocakom is.
2018. jan. 15. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 matulafatula válasza:
Egy dolgot elfelejtessz. A kémiát.Engedj közel magadhoz egy ducibb lányt akivel működik a kémia, és térítsd meg. Vedd rá, hogy foglalkozzon a testével. Hosszú idő, de meglesz az áhitott látszata. Továbbá ne felejtsd el, hogy a lányoknak ott a smink, ami csodákra képes.
2018. szept. 4. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!