Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, találkoztatok már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, találkoztatok már olyan lánnyal, aki tetszett mégsem volt arcra tökéletes?

Figyelt kérdés

Pl. nagy vagy görbe volt az orra, vékony ajkai voltak, problémás volt az arcbőre, stb.?


Leírnátok milyen szépséghibája volt és ennek ellenére mi vonzott benne?


2017. dec. 5. 09:31
 1/6 anonim ***** válasza:
71%
Sztereotíp zsidó orra volt, kicsit csálé szája, de nagyon szerelmes voltam belé, csak "elhagyott" egy kigyúrt alfahímért.
2017. dec. 5. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

persze.

de pl a görbe orral nem barátkoznék meg, sem a kapa fogakkal.

pár apróbb "hiba" belefér, mint szeplő anyajegy ilyesmi még szépségpötty is lehet.

Tehát lehet aranyos ha kis mértékű a tökéletlenség.

De ha nagy akkor hiába jön be a csaj nagyon is, komolyra nem tervezek vele.

2017. dec. 5. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
34%
Volt pattanásos arcú és kissé csálé fogú barátnőm is, igaz mindkettőnek ennek ellenére bájos pofija volt, viszont ami a lényeg, hogy számomra tökéletes vékony, sportos testük volt, és ha nem "bányrém" a lány, akkor első helyen van a sportos test...
2017. dec. 5. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Persze, volt már ilyen. NAGYON szeplős az arca, és olyan pufi, kerek kalácsképe van. A lány egyáltalán nem kövér, nagyon csinos, formás, vékony alakja van, de az arca mégis olyan gömbölyded volt. Ennek ellenére nagyon vonzó számomra a lány.
2017. dec. 5. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ezer meg egy ilyen volt már. Például nagy, kocka kövérkés testhez illő fej egy maximum enyhén mollett de inkább vékony lányon. Mégis csábító tekintettel, szép szájjal. Láttam má nagy orrot, nagyon vékony arcot, erős nem nőiesen karakteres vonalakat, mind olyan lányokon akik egyébként összhatásra tetszettek.
2017. dec. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ismertem egy lányt. Munkatársak voltunk. Nagy,zsömle alakú feje volt. Egész estét betöltő, csupa fog mosolya fültől-fülig ért és valahogy farkasvicsorgásra emlékeztetett. Minden foga balra dőlt, a járása kacsázó, haja unalmas semmilyen színű, frizurája nem volt, szeme mint a tejsavó, a bőrét mintha kilúgozták volna. Balkezes volt, olyan édesen ügyetlenül evett késsel villával, mert nem úgy fogta, ahogy neki kényelmes volt, hanem ahogy illik. Hangja telt, nevetése öblös. Intelligens, kedves lány volt. Szépen öltözködött, ízléssel.


Nem szerettem a társaságában lenni, mert egyszerűen nem bírtam levenni róla a szemem. A világ legaranyosabb teremtése volt. Ha máshova próbáltam nézni, a szemem sarkából akkor is csak őt figyeltem Azt hiszem minden férfi kicsit szerelmes volt bele a munkahelyen, olyan kisugárzása volt. Lehetőségem lett volna összejönni vele, de elcsesztem. Sosem bocsátom meg magamnak. Most egy másik kontinensen van a világ másik felén.

2017. dec. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!