Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti hogy szoktatok viselni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy szoktatok viselni egy visszautasítást: megzuhantok és padlóra kerültök tőle, vagy inkább felszívjátok magatokat és "újult erővel" ismerkedtek tovább (nyilván már másokkal)?

Figyelt kérdés
Kire milyen hatással van, ha kikosarazzák? Inkább a "világvége-érzés" a jellemző vagy az "ami nem öl meg, az megerősít" típusú gondolkodás? Nálatok hogy szokott ez menni?

2017. dec. 5. 17:43
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
72%
épp most akarok végezni magammal, sokadik eset.
2017. dec. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
72%
Lelkileg halottnak érzem magam, az egész életem kilátástalanná vált. Semmi iránt nem érdeklődők már, csak vegetálok. Naponta sírok, egyszerűen pánikrohamaim vannak az elutasítás végett, folyton szorongok. Öngyilkos gondolataim vannak, értéktelennek érzem magam. Feleslegessé vált az életem.
2017. dec. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
72%
*érdeklődök
2017. dec. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
80%

Hát ha valaki emiatt a padlóra kerül az azért elég fura , szerintem ez amit leírtál nem a legjobb felfogás.

Ha minden apróságért ennyit depizel az nem tesz jót ne árts magadnak

2017. dec. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
79%

Nő vagyok, itt gondolom ez a kérdés pasitól, pasik felé irányul.


DE: mi nők is nehezen viseljük...nem a visszautasítást, de bármi egyéb hajszálnyi negatív jelzést, megnyilvánulást.

Még ha esetleg nekem is közöm van ahhoz,hogy mindez úgy történjen, ahogy, akkor is kudarcként élem meg és porig vagyok sújtva. Az önbizalmam pedig még a padló alattitól is lentebb van.


Ami nem öl meg, az megerősít, bele nem hal senki, legalábbis a nagy többség nem. Az egészséges lelkület túllendít a csalódáson, visszautasításon mindenkit, főleg, ha jön egy pozitív történés.

2017. dec. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
35%
Csinos lány vagyok, nem szoktak visszautasítani, de épp ezért szerintem rohadtul nehezen viselném, ha valaki mégis elutasítana.
2017. dec. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
78%
Felismerem, ha valami nem megy. És ha valami nem megy, azt abbahagyom. Ezzel is így vagyok. A legutóbbi kosár óta nem próbálkoztam. Ez kicsit több, mint 10 éve volt.
2017. dec. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Engem az jobban megvisel,ha hülyítenek,aztán meg belém rúgnak egyet.Sajna erre már volt példa.Persze az ágyából még egy férfi sem rúgott volna ki,de az más tészta.Ez nyilván kevés.
2017. dec. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Egy-két napig meg lennék zuhanva, aztán végiggondolnám, mit csinálhattam rosszul. Ha arra jutottam, hogy semmit, akkor elfogadom, hogy nem kellhetek mindenkinek, és továbblépek. Ha meg valamit elrontottam, akkor abból tanulok.
2017. dec. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
35%

megzuhanok, rossz érzés, keserű, de reménykedem benne, hogy emiatt még kevésbé tartom a nőket isteni lényeknek, így könnyebb, lazább lesz beszélgetni velük, és egyszer talán én is úgy tudom majd manipulálni őket, mint a nagykan nőcsábászok "jópasheeek".

És tényleg, minden visszautasítás után egyre "leszarom"-obb vagyok, ami meg egyre vonzóbb a nőknek.

2017. dec. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!