Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, nők, ismerkednétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők, ismerkednétek olyan pasival, aki folyton E/3-ban beszél saját magáról?

Figyelt kérdés

Valahogy így(tegyük fel, Zolinak hívják):


"A Zoli egy igazi casanova. A Zoli hozzászokott, hogy úton úfélen bomba nők ajánlkoznak fel neki, de Zoli bölcsen kivár: csak a tökéletessel éri be, nem adja alább. Egy igazi amorózó, aki tökéletesen ért a nők nyelvén. Bármerre jár, egy nőt sem hagy hidegen. Néha szinte már tehernek éli meg, de ez inkább egy édes teher..." És így tovább.


Hogy viszonyulnátok egy ilyen férfihoz, ha mondjuk ilyen hangnemben beszélne magáról a randin? Egyáltalán eljutnátok vele a randizásig? :D



2017. dec. 5. 20:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha eljutnek , akkor valoszinuleg kinomban vigyorognek. Es remelnem ,hogy ezt abbahagyja. Eloszor meg mokas. De csak max egyszer.
2017. dec. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%

Hát egy-két ilyen belefér. De hogy narrátorként meséljen el magáról mindent, az nekem baromi fura lenne és taszító, nem nagyon tudnám hova tenni.

Pláne ha randizni is úgy hívna el, hogy "eljössz a Zolival egy randira?" :D

2017. dec. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Sunshinedoll ***** válasza:
76%
Nem.
2017. dec. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez azt hiszem,túl fura lenne. Énszerintem nem sok esélye lenne nálam:)
2017. dec. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Meghagynám őt az "úton útfélen felajánlkozó bombanőknek". xD
2017. dec. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Férfi vagyok, de elég durván hangzik :D Én azt mondom ,hogy menj el, de készülj fel mindenre :D És ha netán képes vagy mindenre rezzenéstelen arcot vágni az biztosan előnyödre fog válni :D Én szorítok :D 22/F
2017. dec. 5. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Zoli nem tudom mit szívott, de adhat belőle nekem is.
2017. dec. 6. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A gyerekem autista. És kb így szokott magáról beszélni. De azért mentségére szóljon, hogy ő még csak 8 éves és egyre ritkábban csinálja. Zolinak hogyhogy nem sikerült ezt kinőni?
2017. dec. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!