Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » NŐK! Őszintén öntsünk tiszta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

NŐK! Őszintén öntsünk tiszta vizet a pohárba! Magasság tekintetében hány centi az amikor egy pasira már azt mondjátok, hogy felejtős és ennyi volt?

Figyelt kérdés

Rengeteg magassággal kapcsolatos kérdés szerepelt már itt az oldalon, de én most a legnagyobb őszinteséget várom el tőletek - MINDENKIT FELPONTOZOK - és ennek szerintem az itt panaszkodó többi alacsony pasi is örülne. Tőlük is azt kérem, hogy mindenkit pontozzanak fel, nehogy polkorrektkedésbe fulladjon a kérdésem. Mi az a magasság, amire már azt mondjátok, hogy semmi értelme az egésznek és nem fog benneteket érdekelni az illető pasi?

Az első 10 válasz után elárulom a magasságomat (hogy senkit ne befolyásoljak a véleményalkotásban) és várni fogom a további véleményeket arra vonatkozóan is. Egy életkor is érdekelne.



2017. dec. 5. 23:27
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
19%
231
2017. dec. 5. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
76%
167 cm vagyok, ha érezhetően alacsonyabb nálam, kb 160 cm, az már nem valószínű, hogy nekem vonzó lenne.
2017. dec. 5. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
69%

165 alatt felejtős. Mondjuk ezt furcsa így megmondani, mert 165 még belefér, míg 164 már túl alacsony? Na mindegy, nem megyek bele. Szóval kb. 165 a minimum nálam.

27

2017. dec. 5. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
66%
2. vagyok:23/N
2017. dec. 5. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 A kérdező kommentje:
#3: Írhattok intervallumot is, amelyen belül még épphogy csak elmegy, de az alatt már tuti, hogy nem. Teljesen jogos - és elnézést a pontatlan kérdéskiírásért - konkrét értéket tényleg nem szerencsés megadni.
2017. dec. 5. 23:34
 6/48 anonim ***** válasza:
82%
Nem értem ezt a magasság rinyát. Nem tudom a többi nő hogy van ezzel, de nekem nincs ilyen precíziós műszer a szememben, amivel centire pontosan meg tudom állapítani ki milyen magas. Én 166 vagyok. Nálam sokkal alacsonyabb ne legyen, kb ennyi.
2017. dec. 5. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
73%
2. vagyok: egyébként tetszett nekem ilyen alacsonyabb srác, csak sajnos ő egyre a kondi-szoli-műkörmös lányokat bámulta :(
2017. dec. 5. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
78%
Én 168vagyok,min 5centivel legyen magasabb,nagyon extrém esetben azt mondom velem egymagas még elmegy.Alacsonyabb ne legyen nálam mert a gondolattól is kiráz a hideg hogy a hónom alá kapom a fejét,mint öcsémnek...
2017. dec. 5. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
78%

Mivel 158 cm vagyok, ezért nálam ne legyen alacsonyabb. :)

Extra mini pár lennénk és őszintén, fura lenne már.

160 cm se zavarna, ha férfias és belsőre is megfog, de alapjáraton a kicsit magasabb pasikat szeretem. (persze mihez képest magas) 170-180 között ideális számomra, a felsőbb határ a kedvencem, az már más kérdés, hogy nekik én nem. :D Összességében mindegy számomra a magasság, mert nálam alacsonyabb pasikat ritkán lát az ember és nem is magasságba fogok beleszeretni.

19L

2017. dec. 5. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
73%

165 vagyok.

166 centis pasi már simán jöhet. Sokkal jobban tetszik egy 165-170 közötti izmos pasi, mint egy 180-185 centi magas pasi.

2017. dec. 5. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!