Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az tényleg akkora gond ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az tényleg akkora gond ha egy pasi needy?

Figyelt kérdés

És igazából mikor számít annak?

Mert szerintem pl. az normális dolog ha a szerelmemet választom akár az életcélom helyett is, ha valóban összeférhetetlen a kettő.


Sőt szerintem a lemondás jelzi az igazi önzetlenséget...

Ha pl. egy csövesnek adok úgy 200 forintot, hogy nálam annyi pénz van, hogy tudom ez nem fog a földhöz vágni, akkor ez egy jó cselekedet. De ha úgy adom neki oda, hogy nekem is összesen annyim van, akkor önzetlenség is.


A napokban láttam egy videót miszerint az, ha valaki needy az az egyikk, ha nem A legrosszabb tulajdonság csajozásnál, komoly kapcsolat keresésnél...


Miért taszító az a nőknek, ha a pasi képes lemondani saját magának boldogságot okozó dolgokról, a csaj, s ezzel a saját boldogsága érdekében (mivel neki az a legnagyobb boldogság ha a nője boldog)?



2017. dec. 8. 19:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
77%
eredeti jelentésével érted, vagy hogyan? mert valójában szűkölködőt jelent just letting you know :)
2017. dec. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
58%
Azért, mert az alfahím nem mond le semmiről, ő önző, és a nő örülhet ha megdugja. És a női ösztön az alfahímre vágyik.
2017. dec. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
23%
Tenyleg. A noknek agressziv vadallat kell aki helyre teszi oket.
2017. dec. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
78%

Igen szinvonalas korokben mozoghat az elozo ketto.

Az egyik veglet sem jo.

2017. dec. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

#1.

A leírásban ott a válasz :)


#2., #3. Ezt komolyan gondoljátok, vagy ez szarkazmus?

2017. dec. 8. 19:48
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Mert ennyire hülye senki nem lehet. A boldogságot nem másokban kell megtalálni. A SAJÁT életedet kell élni. És ebben egy társat találni, akivel ez összeegyeztethető. Egy normális kapcsolatban SOHA SEMMIRŐL nem kell lemondani. Pont ebből tudod, hogy a megfelelő emberrel vagy. Akiért valamit fel kell adni, azért semmit nem éri meg feladni. Plusz én ezt senkiért nem fogom megtenni, tehát értem se tegye meg senki.

Ami pedig a legfontosabb, hogy a párkapcsolat nem biztos, hogy egész életre szól. Oké, 20 évesen nem mész egyetemre, mert messze lennél a párodtól. A párod 30 éves korodban otthagy. Ott vagy papír nélkül, egy sz.r élettel, feladott álmokkal amiket nem érte meg feladni egy múlandó dolog miatt. Csak az a biztos az életedben, ami te vagy, amit te érsz el, ami nem egy másik érző, gondolkodó egyénen múlik.

2017. dec. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem nem értetted. Needy az, aki állandóan figyelmet követel magának, és ha nem kapja meg, akkor durcizik, hisztizik.
2017. dec. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
72%

#7 +1


Legközelebb ha idegen szót használsz a teljesen jó magyar szavaink helyett, akkor olyat válassz, aminek tudod is a jelentését. Egyébként sem értem, hogy miért lett divat ez a sok needy, meg creepy, meg meh. Lehet hogy csak öreg vagyok, de szerintem nevetséges.

2017. dec. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Mert nincs rájuk találó magyar kifejezés.
2017. dec. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
9: de van. Csak a szókincs magától ritkán fejlődik ugye
2017. dec. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!