Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, nektek mennyire jönnek be az olyan tipikus "nagymagyar" pasik?

Figyelt kérdés
Az olyan magyarokodókra gondolok, tudjátok.. Magukat nagy hazafinak vallók, autójukra árpádsávos matricát tévő pasasokra gondolok.

2017. dec. 9. 03:45
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
60%
Volt ilyenben részem,többet nem szeretnék ilyen kapcsolatban lenni,tapasztalatnak jó volt maximum.
2017. dec. 9. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
65%
Fejvesztve menekülük.
2017. dec. 9. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
30%

Én nem menekülök. Ugyanazt vallom én is.

Büszke vagyok a népemre. 1000 év.

Bár azt sem értem ez miért kizáró ok egy kapcsolatban.... Nem a férfi elveit kell szeretni, hanem őt magát.

2017. dec. 9. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
71%

Egyszer el kezdtem ismerkedni egy ilyen alakkal, és mikor kiderült, hogy ezen kívűl más nem igen érdekli, műveletlen, még a phaszbúk profilja is tele a saját felsőbbrendűségével és mások lenézésével, az első randit nem követte második.

Ráadásul Kárpátiát akart rám tukmálni, amivel vallatni lehetne.

2017. dec. 9. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
23%

Éljen a liberalizmus!

Hülyék....

Ezért tart ott az ország, ahol. Az ilyen buta nők miatt.

A nagymagyar legtöbbje nem buta. Sőt....

Köszönjük nektek, hogy struccpolitikát folytattok! (ha tudjátok mit is jelent...)

2017. dec. 9. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
73%
En is ismerek par ilyet... Nem valami okosak, rasszistak, meg folyamarosan isznak valamelyik kocsmaban. :DD ja, meg sir a szajuk mindert
2017. dec. 9. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
66%
Én szeretem a hazámat, a nagymagyarok viszont jellemzően rasszisták, korlátoltak, ostobák, és nem tudják elfogadni, ha más másképp gondolkodik az idegenekről, mint ők. Nem kedvelem őket.
2017. dec. 9. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
23%
Az itteni válaszok nem reprezentatívak, itt nagy többségben vannak a szélsőliberálisok.
2017. dec. 9. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
87%
Nekem imponál ha valaki szereti a hazáját, de a nagymagyarok taszítanak. Lehet szeretni Magyarországot matricák, pólók és felsőbbrendűség-érzet nélkül is. Azzal pl semmi bajom nincs, ha a férfi néptáncolni jár vagy népi hangszeren játszik. Nekem ebből jobban érződik hogy szereti a kultúránkat, mint abból hogy más népeket szid és csak a Kárpátia szól a fülében.
2017. dec. 9. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
76%

Férfiként írom, hogy az ilyen nagymagyarok között sok a képmutató, aki csak veri magát a jelképeire, de a hazájához semmi köze.

Én hazafi vagyok, de a külvilág felé ezt inkább a tetteimmel (és 2 zászlóval a házamon, modern és Árpád-sávos jelzem)

2017. dec. 9. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!