Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jogosan érzem úgy, hogy 30-on...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan érzem úgy, hogy 30-on fölül, saját lakás és tapasztalat nélkül (szűzen) nem érdemes már próbálkozni csajoknál?

Figyelt kérdés
2017. dec. 10. 16:08
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
19%

Mindennek meg van az oka és miértje!


Miért alakult így az életed, hogy szűz vagy még és nincs saját lakásod?


A saját lakás még nem akkora baj, de hogy még szűz vagy??? Csak nem meleg vagy?

2017. dec. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
36%

Mi köze a lakásnak hozzá?

Tudod hány román férfi jött és költözött be a magyar lányok kanapéjára az elmúlt 25 évben?


Megdöbbennél!


Soha ne add fel! Menj egy szakemberhez (prost.) és ess túl rajta.

2017. dec. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
1-es válaszoló: nem vagyok az. Akik bejöttek azoknak én nem vagy foglaltak voltak, nem ért pozitív tapasztalat, mikor próbálkoztam se...szóval így alakult. Alacsony is vagyok amúgy.
2017. dec. 10. 16:16
 4/28 anonim ***** válasza:
46%
akkor ennyi,sose lessz nőd
2017. dec. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
Igen, jogosan.
2017. dec. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
mondjuk nem értem,középiskolába még a legutolsó freddy krugernek is volt nője,igaz hasonló,akinek 30 évesen se volt......
2017. dec. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
50%
Tudod hány nő van aki 30 évesen feltenné ugyezt a kérdést? Mi az hogy bejön? Ha lejjebb adod az igényeket akkor találsz.
2017. dec. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:

Kérdező, megfogalmaztad már valaha nagyon pontosan magadnak, hogy milyen külső és belső tulajdonságokkal rendelkező párt szeretnél?


Mit jelent az, hogy alacsony vagy?


Minden egyes kudarc után levontad a tanulságot, és változtattál a hibáidon, a stratégiádon?

2017. dec. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
24%

Tudod hány nő van aki 30 évesen feltenné ugyezt a kérdést? Mi az hogy bejön? Ha lejjebb adod az igényeket akkor találsz.


mért akarod átverni a kérdezőt?suliba már a 13 éves lányoknak van fickója,30 felet max annak a nőnek nincs aki aszexuális vagy apáca vagy a szülei nem engedik ergó gyogyós

2017. dec. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Jaj, ez a lejjebb adod az igényeket szar duma. Miért lenne jó összejönni valakivel, aki testileg mondjuk nem vonz? Egyik félnek se használna. Amúgy meg, ha már feljött a középiskola... aki kövér volt annak ott se sok babér termett, persze lefogytam azóta, de annyira sportos nem lettem. Igen, volt, hogy változtattam stratégián, de egy idő után belefárad az ember, ha sehogy nem akar összejönni. Nem akarok mondjuk a gyakoris rinyálók sorába állni, csak ma ez a kérdés eszembe jutott. Azért köszi a válaszokat!
2017. dec. 10. 16:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!