Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 40 éves nő vagyok. Miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40 éves nő vagyok. Miért nem találok egy normális kapcsolatooooot?

Figyelt kérdés
Szerintem tök normális ember vagyok /persze,mint mindenkinek nekem is vannak hibáim/ Rendben vannak a külső,belső értékeim, élet vidám vagyok... stb Egyszerűen nem jön össze egy normális kapcsolat. A korombeli férfiak, vagy nem tudnak elszakadni a volt nejüktől, vagy mérhetetlen szabadság vágyuk van,és már nem akarják lekötni magukat. Kb erre jutottam... Ebben a korban már nincs olyan férfi, aki vágyna egy normális kapcsolatra? Vagy én keresek rossz helyen? Mit csináljak,hogy rátaláljak?

2017. dec. 10. 18:48
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%

Te keresel rossz helyen. Az elmúlt fél évben több 40-50 közötti ismerősöm, kollégám is talált hasonló korú normális partnert.

Azonban az ooooooooooo elég ciki 16 év felett.

2017. dec. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:

"nem tudnak elszakadni a volt nejüktől"


Papucsok,kiket dobtak az életük szerelme.


"már nem akarják lekötni magukat"


Az önismereti tréning legfelsőbb kategória.

Jól érzik magukat a saját bőrükben így is,függetlenségük a saját döntésük.

Talán már nem akarnak alkalmazkodni,főleg ha gyerek(ei) is van(nak) a képben a nő részéről.

Megérzik ha valaki kapcsolatfüggő.

Válogatnak,keresgélnek,keresik a szikrát,stb.



Fel a fejjel,nem csak ezek a lehetőségek adottak,és tiszteletem a kivételeknek.

2017. dec. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
34%

Ülj le, és számold végig azokat a férfiakat, akiket 25-40 éves korod között elutasítottál, hogy nincs bizsergés, csak barátok vagytok, hiányzik a kémia, hülye hobbija van, kopaszodik, és még ki tudja mi minden miatt.


Nos, jelenleg azok a férfiak érzik ugyanezt rólad.

2017. dec. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
Neked mit jelent a "lekötés"?
2017. dec. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
33%

Magamra ismerek. " mérhetetlen szabadság vágy"-am van.

Nem akarom lekötni magam. Láttad a meseautó című filmet. A végefelé egy mondat "magácskának megvan havi 600, nekem megvan havi 800, na várunk csak, akkor mi a fenének nekem megnősülni?" Esetleg, ha találnék egy magát eltartani képes, jólelkű, jómodorú, diplomás hölgyet, aki tetszene és neki is kellenék. Várjunk csak. Ilyen a mesében sincs.

2017. dec. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
56%
Nem válaszooooolsz?
2017. dec. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:

Deeeee válaszolooook :)

A "lekötés" nálam azt jelenti, hogy van egy társam,/igen,akivel együtt is élek/ minden szempontból számíthatunk egymásra, nem kezdem el ezeket itt sorolni. Persze emellett mindketten éljük a saját életünket.

2017. dec. 10. 20:18
 18/26 anonim ***** válasza:
33%
Felteszed magad egy társkereső oldalra és elfogadod az első ajánlatot, attól aki hajlandó elköteleződni. Van ilyen. Te válogatsz. Neked öreg már az a fehér mercedes. Nincs lakása mert kisemmizte az előző nője. Kopasz. Iszik. Hasa van. Ja kérem válogatunk. Az a hófehér új mercedesen érkező jómódú, jól kinéző lovag. Akit szerénységed méltónaktart 3.14náj melegére, lehet a lányodat sem piszkálná meg, mivel 3 kategóriával csinosabb, inteligensebb, műveltebb gazdagabb nők közül választhat. Fogdd fel úgy mint egy árverést. Fogadd el az első ajánlatot. Amennyiben ehhez nincs gusztusod és viszket, akkor tömesdd be néha olyan férfival, aki "nem akarja lekötni magát"
2017. dec. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
56%

Látod, meg is van a bibi!

Elsőre már össze költözést említesz!

A korosztályodban az ember élete rendben van, nem szívesen adja el a házát...

2017. dec. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim válasza:

Bocs nem a korral van a gond de ennyi idősen mar nem lehet...itt már csak arrol van azó hogy a lakbért kivel felezd el stb.

Nem érzelem alapú kapcsolat

2017. dec. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!